آسمان اصفهان در مناطق غربی و جنوبی بارانی خواهد بود

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان تداوم دارد و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه است و احتمال بارش‌های پراکنده و رعد و برق در استان پیش‌بینی می‌شود.

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً ناپایدار طی امروز و فردا در استان اصفهان، اظهار کرد: در اکثر مناطق، آسمان کمی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود و با گذر موج ناپایدار ضعیف احتمال بارش‌های پراکنده و رعد و برق در مناطق جنوبی و غربی استان وجود دارد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا دو درجه افزایش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۲۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: کاشان ۴۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

هنرمند تصریح کرد: در ایستگاه‌های علویجه، فریدون‌شهر و نجف‌آباد بارش‌های کمتر از یک میلی‌متر گزارش شده است.

کد خبر 512440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.