استقرار جوی نسبتا ناپایدار در آسمان اصفهان تا اواخر هفته

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان پیش‌بینی می‌شود و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی است و احتمال بارش‌های خفیف در استان پیش‌بینی می‌شود.

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً ناپایدار طی اواخر هفته جاری در استان اصفهان، اظهار کرد: در اکثر مناطق، آسمان کمی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: در ساعات بعد از ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود که در نیمه شرقی استان همراه با گرد و خاک محلی خواهد بود و تا اواخر هفته با گذر موج ناپایدار ضعیف احتمال بارش‌های پراکنده در مناطق جنوبی و غربی استان وجود دارد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا دو درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: کاشان ۳۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شوند.

کد خبر 511653

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 3
  • IR ۱۵:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۲
    0 0
    خدایا کمک این بنده هات بکن تا از این خشکسالی نجات پیدا کنیم