همین که ذوب آهن در جدول ماند برایمان بس بود/ در جریان مذاکرات مجتبی حسینی با باشگاه نیستم

مربی ذوبی ها در خصوص وضعیت این روزهای سبزپوشان گفت: می‌خواستیم ذوب آهن در لیگ بماند تا در لیگ بعد بتوانیم تیم قدرتی را داشته باشیم و هواداران ذوب آهن را خوشحال کنیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حسن استکی در خصوص وضعیت کادر فنی ذوب آهن، اظهار کرد: فصل که به اتمام می‌رسد قرارداد همه ما با باشگاه تمام می‌شود. تنها سرمربی است که تکلیف خود را می‌داند که باید چه تصمیمی بگیرد. در حال حاضر در جریان مذاکرات مجتبی حسینی با باشگاه نیستم و نمی دانم ایشان می‌خواهد بماند یا برود.

وی با اشاره به صحبت‌هایی که در برخی رسانه‌ها تحت عنوان خداحافظی مجتبی حسینی با بازیکنان پس از دیدار با مس رفسنجان صورت گرفته، افزود: حسینی آنقدر عصبانی بود که سریعاً رختکن را ترک کرد. بعید می دانم چنین اتفاقی افتاده باشد. هر کس باشد وقتی برای موفقیت تیمی تلاش می‌کند دوست دارد ثمره آن را ببیند. فکر می‌کنم ناراحتی ایشان هم از این بابت بود.

استکی در خصوص حضور مجتبی حسینی در نیم فصل اول، تصریح کرد: مجتبی حسینی تیمی مثل نفت مسجد سلیمان را خودش ساخت و تیم خوبی تشکیل داد. تنها به خاطر عرقی که به ذوب آهن داشت به جمع گاندو ها اضافه شد. چرا که او سال‌ها برای همین تیم بازی کرده است و آمد تا اگر کمکی از دستش بر می‌آید دریغ نکند وگرنه هیچ کس تیمی که خودش ساخته را به این سادگی‌ها رها نمی‌کرد.

وی افزود: تلاش‌های زیادی از سوی مجموعه باشگاه و مدیریت انجام شد اما متأسفانه نتیجه دلخواه صورت نگرفت. مطمئناً مسائل زیادی در نتیجه نگرفتن دخیل بود به طور مثال در مسائل داوری ضرر زیادی کردیم. استرس زیادی هفته‌های آخر به تیم وارد شد و نمی‌شود همه تقصیرات را گردن بازیکنان انداخت.

مربی ذوب آهن اظهار کرد: همین که باشگاه ذوب آهن در جدول ماند برایمان بس بود چرا که جایگاهی نمی‌توانستیم در بین دیگر تیم‌ها داشته باشیم. در واقع می‌خواستیم ذوب آهن در لیگ بماند تا در لیگ بعد بتوانیم تیم قدرتمندی داشته باشیم و هواداران ذوب آهن را خوشحال کنیم.

وی با اشاره به آخرین وضعیت کادر فنی گفت: چند روز است بازی‌ها تمام شده و یک هفته‌ای نیاز است تا پس از استراحت صحبت‌هایی را با باشگاه داشته باشیم و اگر به جمع بندی رسیدیم کارمان را برای فصل جدید آغاز کنیم.

کد خبر 511536

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.