بارش‌های خفیف در مناطق جنوبی، شرقی و غربی استان تا اواخر هفته

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در اصفهان پیش‌بینی می‌شود و آسمان در این مدت نیمه ابری و وزش باد نسبتا شدید همراه با گرد و خاک محلی است و احتمال بارش‌های خفیف در استان پیش‌بینی می‌شود.

حجت الله علی‌عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً ناپایدار طی هفته جاری در استان اصفهان، اظهار کرد: در اکثر مناطق، آسمان کمی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی تصریح کرد: در ساعات بعد از ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود که در نیمه شرقی استان همراه با گرد و خاک محلی خواهد بود و تا اواخر هفته با گذر موج ناپایدار ضعیف شرایط ابری و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید را خواهیم داشت و از فردا احتمال بارش‌های خفیف در مناطق جنوبی، غربی و شرقی استان وجود دارد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این که دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا سه درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۲۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: آران و بیدگل ۴۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شوند.

کد خبر 511371

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.