تقدیم لوح یادمان زرین از طرف دولت به همسر مرحوم علیرضا تابش

رئیس دفتر رئیس جمهور شنبه شب به نمایندگی از رئیس جمهوری با حضور در منزل مرحوم مهندس علیرضا تابش رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، ضمن ابراز همدردی با خانواده آن مرحوم، یاد و خاطره وی را گرامیداشت.

به گزارش ایمنا، محمود واعظی در این دیدار که محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی هم حضور داشت، از مرحوم تابش به عنوان یکی از مدیران خدوم، پرتلاش و متعهد نظام جمهوری اسلامی یاد کرد که در طول دوران زندگی اش در مقاطع مختلف و در مسئولیت‌های گوناگون در خدمت به نظام اسلامی از هیچ‌گونه تلاشی فروگذار نکرده است.

واعظی افزود: مرحوم تابش در همه مسئولیت‌های خود بویژه در دوران تصدی مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با انگیزه و اراده راسخ خدمت به مردم به ویژه محرومین را سرلوحه کارهای خود قرار داده بود و خدمات ارزشمند ایشان به خانواده‌های خسارت دیده از حوادث و بلایای طبیعی همچون سیل و زلزله همیشه در خاطره این ملت زنده خواهد ماند.

وزیر راه و شهرسازی نیز با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ابراز تأسف از اینکه نظام جمهوری اسلامی از وجود مدیری متعهد، پرتلاش و خدوم محروم شده است، گفت: مرحوم تابش از بهترین مدیران کشور بویژه در بخش مسکن بود.

تقدیم لوح یادمان زرین از طرف دولت به همسر مرحوم علیرضا تابش

اسلامی تاکید کرد: مرحوم تابش در طول دوران مدیریت خود به ویژه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بسیار بی ریا در خدمت به محرومان جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکرد و در مواقع بروز حوادث طبیعی همواره اولین نفر بود که برای حل مشکل مسکن آسیب دیدگان در مناطق خسارت دیده حضور می‌یافت.

در این دیدار رئیس دفتر رئیس جمهور به پاس خدمات ارزشمند رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، "لوح یادمان زرین" را از طرف رئیس جمهور و دولت دوازدهم به همسر مرحوم تابش تقدیم کرد.

منبع: ایرنا

کد خبر 511180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.