سه فروند لنج صیادی در بندر کنگ طعمه حریق شد

معاون دریایی بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: سه فروند لنج ظهر دوشنبه در بندر صیادی کنگ طعمه حریق شدند که با تلاش تیم های امدادی از خشکی و دریا این آتش سوزی بطور کامل مهار شد.

به گزارش ایمنا، اسماعیل مکی زاده در تشریح حادثه آتش سوزی سه فروند لنج صیادی اظهار کرد: مقارن ساعت ۱۵ ظهر امروز، دوشنبه ۴ مرداد ماه گزارشی مبنی بر آتش سوزی یک فروند لنج در بندر صیادی کنگ گزارش شد که به دلیل پهلوگیری فشرده لنج‌ها بواسطه شرایط جوی نامساعد اخیر، زبانه‌های آتش به دو لنج مجاور نیز سرایت کرده بود.

وی افزود: بلافاصله سه تیم امدادی متشکل از مدیریت بحران، آتش نشانی شهرداری بنادر لنگه و کنگ از خشکی و شناور آتشخوار عاشورا و تیم همیاران ناجی از دریا وارده عمل شده و به منظور جلوگیری از تسری آتش به سایر شناورها اقدام به جداسازی و انتقال به محل امن در گوشه‌ای دیگر از حوضچه کردند.

مکی زاده گفت: با تلاش صورت گرفته پس از یک ساعت، آتش در سه فروند لنج به شکل کامل مهار و خنک سازی شناورها در حال انجام است.

معاون دریایی بنادر و دریانوردی هرمزگان اظهار کرد: حادثه مذکور خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی و جرحی نداشته و علت دقیق حادثه توسط تیم بررسی سوانح اداره کل بنادر و دریانوردی استان احصاء و در وقت مقتضی به اطلاع عموم خواهد رسید.

منبع: مهر

کد خبر 509934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.