هوای اصفهان کمی خنک می‌شود

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار طی سه روز آینده در اصفهان پیش‌بینی می‌شود و آسمان در این مدت نیمه ابری است و وزش باد نسبتا شدید تا شدید همراه با گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا است.

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً پایدار طی سه روز آینده در استان اصفهان، اظهار کرد: در این مدت در اکثر مناطق، آسمان صاف تا کمی ابری است و در ساعات بعد از ظهر وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی اضافه کرد: در ساعات بعد از ظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود که در نیمه شرقی و تا حدودی در مناطق مرکزی استان همراه با گرد و خاک محلی خواهد بود و به دلیل شدت وزش باد کاهش دید و کاهش کیفیت هوا تا اواسط هفته دور از انتظار نیست.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین یک تا دو درجه کاهش خواهد داشت، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۴۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: کاشان با دمای ۴۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 509565

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.