ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتورسازی

شاگردان یحیی گل محمدی امشب در هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف تراکتور تبریز خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و نهم لیگ برتر به مصاف تراکتور سازی تبریز می‌رود. این دیدار ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود. قرمزها در شرایطی با حریف دیدار می‌کنند که در فاصله دو هفته مانده به پایان لیگ کورس قهرمانی آنها با سپاهان هنوز ادامه داشته و در صورت لغزش قرمزها شاگردان محرم می‌توانند جای آنها در صدر بگیرند.

لک، گلر ثابت قرمزها

"حامد لک" گلر مطمئن این روزهای پرسپولیس است و به نظر می‌رسد در این دیدار فیکس باشد این در حالی است با وجود حواشی که برای او در روزهای اخیر پیش آمده اما همچنان لک درون دروازه خواهد ایستاد.

خط دفاعی بدون سید جلال

مهدی شیری، وحید امیری، فرشاد فرجی و محمدحسین کنعانی‌زادگان چهار مدافع قرمزها برابر حریف هستند. با عملکرد خوب فرجی در خط دفاعی وی به سید جلال حسینی ترجیح داده شده و در خط دفاعی کنار کنعانی زادگان توپ می‌زند. از سویی دیگر مهدی شیری جایگزین سیامک نعمتی در گوش راست می‌شود.

کمربند میانی

هافبک‌های قرمزپوشان در بازی با تراکتور، میلاد سرلک، مهدی ترابی، احسان پهلوان و احمد نورالله‌ی هستند. یحیی گل‌محمدی برای این دیدار نیز کمال کامیابی‌نیا را در اختیار نخواهد داشت اما با همان هافبک‌های دیدار سابق قرمز پوشان به میدان خواهد رفت.

مهاجمان

شهریار مغانلو و مهدی عبدی مهاجمان پرسپولیس در میدان خواهند بود. بنا بر تصمیم کادر فنی پرسپولیس آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد. در کنار دو مهاجم پرسپولیس، عیسی آل کثیر دیگر مهاجمان آماده قرمزها می‌تواند در نیمه دوم برای کمک به خط حمله این تیم وارد زمین شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز

حامد لک - محمد حسین کنعانی زادگان - فرشاد فرجی - مهدی شیری - وحید امیری - احمد نورالله‌ی - میلاد سرلک - مهدی ترابی - احسان پهلوان - شهریار مغانلو - مهدی عبدی.

کد خبر 509401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.