آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور/کاهش ۲۱ درصدی تردد در جاده‌ها

معاون مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال‌ محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت محدوده آبعلی نشان می‌دهد.

به گزارش ایمنا، مهدی مخبری درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور، اظهار کرد: طبق اطلاعات ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

۳ آزادراه پرتردد کشور

وی بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با ۱۱۳ هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با ۱۰۵ هزار تردد و آزادراه کرج‌-تهران با ۹۴ هزار تردد، ثبت شد.

کاهش ۲۱ درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

معاون مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد تعداد ۲۲۸۹ دستگاه ترددشمار فعال در جاده‌ها، نسبت به روز قبل ۲۰.۹ درصد کاهش نشان می‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۲ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۹ تا ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

انسداد جاده شمشک-دیزین و محور دلگان-هودیان در سیستان و بلوچستان

مخبر با اشاره به انسداد چندین محور به دلیل نبود ایمنی و سیلاب، اضافه کرد: در حال حاضر جاده پونل-خلخال، محور رباط پشت بادام-بیاضه در استان یزد، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک-دیزین، محور شهداد-نهبندان، جاده خرم‌آباد-پل دختر و جاده دلگان-هودیان در جنوب استان سیستان و بلوچستان به دلیل کاهش ایمنی مسدود است.

ترافیک سنگین در محورهای هراز و کندوان / تردد روان در جاده فیروزکوه

وی تصریح کرد: دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال محدوده بیلقان و ترافیک سنگین در محور هراز مسیر رفت و برگشت محدوده آبعلی نشان می‌دهد.

معاون مرکز مدیریت راه‌های کشور افزود: در حال حاضر در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین-رشت و آزادراه تهران-شمال در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

ترافیک سنگین در آزادراه‌های کرج-قزوین و کرج-تهران

مخبر از بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده نظرآباد و ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران محدوده ایران خودرو خبر داد.

منبع: فارس

کد خبر 508911

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.