«همه‌چیز آنجاست» از آی فیلم پخش می‌شود

مجموعه تلویزیونی «همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه حسینی از دوشنبه هفته آینده، روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، سریال «همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه حسینی، از دوشنبه چهارم مرداد ماه، جایگزین «خانه امن» در آی فیلم می‌شود.

سریال «همه چیز آنجاست» یک ملودرام اجتماعی خانوادگی است که به معضل ورود کالاهای قاچاق به بازار ایران می‌پردازد. این موضوع در بستر یک داستان خانوادگی روایت می‌شود و ثمره آتش کینه و نفاق بین اعضای خانواده را به تصویر می‌کشد. در این خانواده، مهرانه مهین ترابی در نقش اکرم (مادر)، محمد عمرانی در نقش محسن، پدر خانواده، امین زندگانی در نقش مهدی، حسین مهری در نقش مهران و حدیث میرامینی در نقش مهرنوش بازی می‌کنند. الهام حمیدی نیز بازیگر نقش پرستو، همسر مهدی است.

کارگاه تولیدی خانواده فرهمند به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می‌شود. مهدی، پسر بزرگ خانواده، در جریان رفع مشکلات به وجود آمده، به بسیاری از رازهای خانواده‌اش پی می‌برد و داستان «همه چیز آنجاست» شکل می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، سریال «همه چیز آنجاست»، از دوشنبه هفته آینده، روی آنتن آی‌فیلم فارسی می‌رود. بینندگان آی‌فیلم می‌توانند این سریال را هر شب به‌جز پنجشنبه ساعت ۲۲:۰۰ تماشا کنند. بازپخش آن نیز در ساعت‌های ۰۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد خواهد بود.

کد خبر 508330

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.