پیش‌بینی رگبارهای پراکنده از روز شنبه در مناطق شرق و جنوبی اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا ناپایدار در هفته جاری در اصفهان پیش‌بینی می‌شود و آسمان در این مدت صاف است همچنین خیزش گرد و خاک در مناطق شرقی و شمالی اصفهان پیش‌بینی می‌شود و احتمال رگبارهای پراکنده و خفیف در مناطق شرقی و جنوبی اصفهان وجود دارد.

حجت الله علی‌عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً ناپایدار در هفته جاری در استان اصفهان، اظهار کرد: در این مدت در اکثر مناطق آسمان صاف است و در ساعات بعد از ظهر قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به وزش نسبتاً شدید باد در مناطق شرقی و شمالی، اضافه کرد: امروز شرایط باد و گرد و خاک، کاهش دید افقی و کاهش کیفیت هوا در مناطق شرقی و شمالی استان انتظار می‌رود و از روز شنبه و یک‌شنبه در مناطق شرقی و جنوبی استان احتمال رگبارهای پراکنده و خفیف وجود دارد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین یک تا دو درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۴۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۲۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: خور و بیابانک با دمای ۴۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.‌

کد خبر 507602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.