مرگ مرد جوان بر اثر برق گرفتگی

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیرازگفت: گرفتار شدن مرد جوان در درز انقطاع ساختمان در اثر برق گرفتگی، مرگ وی را رقم زد.

محمد هادی قانع، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا؛ با اشاره به جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۱۴:۳۳ ظهر امروز یک مورد حادثه برق‌گرفتگی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز بلافاصله نیروهای امداد و نجات ایستگاه شش را به محل حادثه در بلوار قائم اعزام کرد.

وی افزود: بنابر اظهار شاهدان، مردی ۳۰ ساله که به دلیل بسته شدن درب مغازه خود بدون رعایت موارد ایمنی از درز انقطاع، حد فاصل مغازه و یک ساختمان مسکونی اقدام به باز کردن درب مذکور می‌کند، دچار برق‌گرفتگی شده و در همان محل گرفتار می‌گردد.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز اظهار کرد: به محض رسیدن نیروهای عملیاتی به محل حادثه، سریعاً برق ساختمان مسکونی و مغازه قطع و محل ایمن می‌گردد.

قانع با اشاره به اینکه آتش نشانان فرد آسیب دیده را رها سازی کرده و سریعاً در اختیار عوامل اورژانس حاضر در محل قرار دادند، تصریح کرد: عوامل اورژانس که در محل حادثه حضور پیدا کرده بودند با انجام معاینات پزشکی اولیه اعلام کردند این مرد ۳۰ ساله، بر اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داده است.

وی افزود: بررسی‌های اولیه نشان داد که احتمالاً عدم رعایت نکات ایمنی و بروز اتصالی در سیم کشی برق باعث بروز این حادثه شده است.

مرگ مرد جوان بر اثر برق گرفتگی

مرگ مرد جوان بر اثر برق گرفتگی

کد خبر 507346

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.