استقرار جوی پایدار در سه روز آینده/ دمای هوا به ۴۵ درجه می‌رسد

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی پایدار تا سه روز آینده در اصفهان پیش‌بینی می‌شود و آسمان در این مدت صاف است همچنین خیزش گرد و خاک در مناطق شرقی، مرکزی و شمالی اصفهان پیش‌بینی می‌شود.

نوید حاجی بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی پایدار در سه روز آینده در استان اصفهان، اظهار کرد: در این مدت در اکثر مناطق آسمان صاف است و در ساعات بعد از ظهر قسمتی ابری گاهی وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی با اشاره به افزایش سرعت وزش باد، اضافه کرد: در روزهای دوشنبه تا جمعه شرایط باد و گرد و خاک و کاهش دید افقی در مناطق شرقی، شمالی و مرکزی استان انتظار می‌رود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۴۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۲۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: خور و بیابانک و چوپانان با دمای ۴۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 506715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.