انتقام وحشتناک از مرد همسایه!

مرد کینه جو به دلیل پرداخت نشدن شارژ ماهیانه ساختمان خودرو همسایه را آتش زد.

به گزارش ایمنا، آتش سوزی خودرو در باغ فیض ماجرای عجیبی داشت. مرد کینه جو به دلیل پرداخت نشدن شارژ ماهیانه ساختمان باعث آتش سوزی خودرو در پارکینگ شد پس از آتش سوزی خودرو عامل این حادثه بازداشت شد.

مرد جوان که شارژ ساختمانش را پرداخت نکرده بود، خودرویش در پارکینگ به صورت عمدی آتش زده شد. پس از این حادثه مأموران پلیس دستور گرفتند عامل یا عاملان حادثه آتش سوزی عمدی خودرو را شناسایی و دستگیر کنند.

خرداد ماه امسال مأموران پلیس باغ فیض غرب تهران در جریان یک فقره آتش سوزی خودرو در پارکینگ خانه‌ای قرار گرفتند. با شکایت صاحب خودرو تیم پلیسی مأموریت پیدا کرد تا عامل یا عاملان آتش سوزی را شناسایی و دستگیر کنند.

مأموران پلیس با حضور در صحنه و بررسی‌های کارشناسانه درباره محیط جغرافیایی و ارتکاب متوجه شدند آتش سوزی ماشین پژو پارس توسط یکی از اهالی ساختمان صورت گرفته است.

مأموران پلیس پس از چک کردن دوربین‌های مداربسته به مرد جوانی که در طبقه دوم همان ساختمان زندگی می‌کرد مشکوک شدند. مرد جوان در تحقیقات اولیه، با تناقض گویی در زمان وقوع ارتکاب جرم ظن تیم پلیسی را برانگیخت.

مأموران پلیس پی بردند متهم به دلیل اختلافات شخصی با همسایه اش ماشین پژو پارس او را نیمه شب به وسیله بنزین در پارکینگ به آتش کشیده و از محل حادثه فرار کرده است.

مأموران انتظامی با توجه به حساسیت موضوع مرد خلافکار را بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها با توجه به فیلم دوربین مدار بسته صراحتاً به آتش زدن خودرو به دلیل اختلاف با مرد همسایه بر سر پرداخت شارژ ماهانه ساختمان در اردیبهشت اعتراف کرد.

بنابراین گزارش، متهم پس از اعترافاتش به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع: رکنا

کد خبر 504438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.