آخرین وضعیت ترافیکی خیابان های کلانشهر اصفهان

تردد خودروها در مسیر شمال به جنوب خرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی به علت وجود ترافیک به کندی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا و بر اساس اعلام مرکز کنترل ترافیکی شهرداری اصفهان امروز -پنج شنبه دهم تیرماه- ساعت٢٠ در مسیر شمال به جنوب خیابان کاوه، مسیر شمال به جنوب خیابان علامه مجلسی، هر دو مسیر خیابان ابن سینا، خیابان عبدالرزاق، مسیر شرق به غرب خیابان جی، مسیر شمال به جنوب خیابان هاتف، مسیر شمال به جنوب خیابان نشاط و خیابان بزرگمهر در مسیر شمال به جنوب ترافیک سنگین است.
همچنین در شمال به جنوب چهارباغ پایین، هر دو مسیر خیابان کمال اسماعیل، هر دو مسیر بلوار ملت، بلوار سعدی به صورت رفت و برگشت، مسیر جنوب به شمال خیابان توحید، مسیر جنوب به شمال خیابان حکیم نظامی و خیابان چهارباغ بالا در مسیر جنوب به شمال نیز تراکم ترافیک وجود دارد.

امروز بعدازظهر ساعت ۱۴ در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهدای صفه یک دستگاه موتورسیکلت با ورود غیر مجاز به داخل بزرگراه پس از انحراف به زیر یک دستگاه کامیونت رفت و متأسفانه نتیجه آن فوت راکب موتورسیکلت شد؛ همچنین ساعت ۱۹ و پنج دقیقه نیز در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی به علت رعایت نکردن فاصله طولی دو خودرو سواری به یکدیگر برخورد کردند؛ ترافیک حاصل از هر دو حادثه سنگین گزارش شد.

کد خبر 504422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.