یوونتوس به دنبال جذب لوکاتلی است

تیم فوتبال یوونتوس در صدد جذب هافبک تیم ساسولو است که در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ عملکرد خوبی ارائه کرده اما موفقیتش برای جذب او با پیشنهاد اول بعید به نظر می‌رسد.

به گزارش ایمنا، باشگاه یوونتوس پیشتاز کورس جذب مانوئل لوکاتلی هافبک تیم فوتبال ساسولو است و مذاکراتش را هم با این بازیکن برای بردن او به تورین آغاز کرده است.

یوونتوس تحت تأثیر عملکرد خوب لوکاتلی ۲۳ ساله در تیم ملی ایتالیا قرار گرفته و برای خرید او از ساسولو پیشنهادی ۳۰ میلیون یورویی به علاوه رادو دراگوسین ارائه کرده است.

یوونتوس در مرحله اول تمایل دارد که لوکاتلی را به صورت قرضی با بند خرید اجباری به خدمت بگیرد اما بعید است که پیشنهاد اول آنها بتواند نظر مدیران ساسولو را جلب کند چرا که آنها روی بازیکن خود ۴۰ میلیون یورو قیمت گذاشته‌اند و ظاهراً یک یورو هم حاضر نیستند برای فروش این هافبک ملی‌پوش تخفیف دهند.

لوکاتلی بهترین بازیکن ایتالیایی‌ها در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ بود که دو گل نخست پیروزی ۳ بر صفر آتزوری را به ثمر رساند. پیش از این گفته می‌شد که او از انگلیس پیشنهاد دارد اما گویا او ترجیح می‌دهد که در سری A بماند، البته خود او در آخرین اظهاراتش حاضر نشد حرفی درباره آینده‌اش حرفی بزند و تصمیم‌گیری راجع به آن را به پایان کار تیم ملی کشورش در یورو موکول کرد.

منبع: تسنیم

کد خبر 502914

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.