آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۳ تیر؛ یک فوتی و ۱۱۲ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و. مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان، در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز پنجشنبه سوم تیرماه، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۷۷ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۶۶ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند، افزود: امروز نتیجه تست ۱۱۲ نفر مثبت قطعی شد که ۹۲ نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و ۲۰ نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان، بودند.

شیرانی عنوان کرد: اکنون ۱۷۶ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۴۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

وی ادامه داد: متأسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۱۱۳۸ نفر است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: اکنون ۲۶ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

کد خبر 502903

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.