فیلم های سینمایی آخر هفته تلویزیون

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «ماجرای نیمروز ۱»، «آموزش بد»، «ریچارد لک لک»، «یک تابستان پر هیجان»، «من و جمعه»، «پسران ماجراجو»، «تروریست» و «فرود هشتم» برخی از فیلم هایی است که در روزهای آخر هفته از شبکه های سیما پخش می شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «ماجرای نیمروز ۱»، «آموزش بد»، «ریچارد لک لک»، «یک تابستان پر هیجان»، «من و جمعه»، «پسران ماجراجو»، «تروریست»، «فرود هشتم»، «رویای یک دونده ۱»، «هر شب تنهایی»، «رویای یک دونده ۲»، «حرفه ای (لئون)»، «آخرین امپراطور»، «سرتو بدزد رفیق»، «روز پدر»، «شاهد بیگناه»، «عملیات آمستردام»، «ماجرای هاکل بری فین»، «به همین راحتی»، «زادورا»، «تا آخر دنیا»، «خانه دوست کجاست؟»، «فرودگاه ۷۷»، «من مادر هستم»، «قتل در قطار سریع السیر»، «اکجا»، «به دنیا آمدن»، «بازگشت پسرها»، «مرد جنگ»، «در کنارم بمان»، «صفحه اول»، «دیده نشدگان»، «بوبو قهرمان کوچک ۲»، «شجاع»، «قهرمانان کوچک»، «ویپ لالای شگفت انگیز»، «گروه نجات ۵»، «شهامت جنگجو»، «ای ایران»، «تاکسی پلیس» و «ققنوس» پنج‌شنبه و جمعه سوم و چهارم تیر ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

اطلاعات فیلم‌ها به شرح زیر است:

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز ۱» به کارگردانی «محمدحسین مهدویان»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۲۳:۱۵ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

این فیلم به ترورهای سال ۱۳۶۰ به دست گروه مجاهدین می‌پردازد. این درگیری‌ها پس از برکناری ابوالحسن بنی‌صدر از ریاست جمهوری توسط مجلس شورای اسلامی‌شدت می‌گیرند.

در این فیلم؛ مهرداد صدیقیان، احمد مهرانفر، هادی حجازی فر، مهدی زمین پرداز، لیندا کیانی، حسین مهری، جواد عزتی، مهدی پاکدل و امیرحسین‌هاشمی‌به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی جدید «آموزش بد» به کارگردانی «کوری فینلی»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی هیو جکمن، الیسون جنی و ری رومانو خواهیم دید: در سال ۲۰۰۲ دکتر فرانک تاسون مدیر مبتکر، خوشپوش و محبوب مدرسه راسلین با همراهی دستیارش پم گلاکین موفق شده است مدرسه راسلین را به رتبه چهارم مدارس دولتی آمریکا برساند. بهبود رتبه مدرسه موجب افزایش ارزش املاک منطقه و رونق اقتصاد محلی لانگ آیلند شده است.

شبکه دو سیما

انیمیشن سینمایی «ریچارد لک لک» به کارگردانی «توبی جنکل»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۸:۳۰ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این انیمیشن خواهیم دید: یک گنجشک یتیم به نام ریچارد توسط لک‌لک‌ها بزرگ شده است. با اینکه همه می‌دانند او یک گنجشک است، اما خود ریچارد اصرار دارد که لک‌لک بودنش را به بقیه ثابت کند. تا اینکه وقت مهاجرت خانواده لک‌لکی او فرا می‌رسد و ریچارد که یک مرغ مهاجر نیست مجبور می‌شود تنها در جنگل بماند و با هویت واقعی‌اش روبه‌رو شود.

فیلم سینمایی «یک تابستان پر هیجان» به کارگردانی «فرانسیس لکلرک»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پاتریک روبیتیل، پیر لوک فانک و ژاسینته لاگو خواهیم دید: تعدادی از دانش آموزان ۱۲ ساله در تابستان با تیم بیسبال مدرسه دچار مشکل شده؛ مجبور می‌شوند در آن شرکت نداشته باشند. مدرسه که به دلیل کمبود امکانات شرایط تشکیل تیم دیگری را ندارد؛ دانش آموزان را تشویق به شرکت در اردوی تابستانی می‌کند. مارتن که یکی از این دست دانش آموزان می‌باشد؛ به دلیل علاقه وافر به بیسبال از این موضوع سرخورده شده است؛ سرانجام چاره جوئی پدرش او را کمک می‌کند تا باری دیگر به بیسبال بپردازد. پدر مارتن تیمی دیگر تشکیل داده؛ در نهایت آنها را به مسابقه با تیم مدرسه دعوت می‌کند تا...

فیلم تلویزیونی «من و جمعه» به کارگردانی «حسین عامری»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: مادر و پدر امیر در شرف جدایی هستند. امیر با کمک دوست خیالی اش جمعه سعی می‌کند با یادآوری روزهای خوش گذشته آنها را به زندگی مشترک بازگرداند. آنها وارد عالم خیال پدر و مادر امیر می‌شوند و همگی به جزیره آدم خوارها وارد می‌شوند. آنها مورد تعقیب آدم خوارها قرار می‌گیرند. امیر توسط آدم خوارها ربوده می‌شود. مادر و پدر امیر نامه‌ای از او پیدا می‌کنند که آرزویش پیوند دوباره آنهاست. امیر توسط رابینسون کروزوئه نجات پیدا می‌کند و...

کیهان ملکی، سوگل طهماسبی، سیروس کهوری نژاد، نسرین نکیسا و آرمین جدا خدانی در فیلم تلویزیونی «من و جمعه» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی جدید «پسران ماجراجو» به کارگردانی «هاوارد جی فوردز»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی جان کامپلینگ، آنجلا دیکسون و هااوارد جی فوردز؛ درباره دو پسربچه است که پدرشان یک ورزشکار حرفه ای در رشته موتور سواری کراس است و مادرشان نیز به دلیل اعتراض به حرفه همسرش به تازگی خانواده را ترک کرده است. پدر از اینکه پسرانش غالب اوقاتشان را صرف بازی‌های دیجیتالی می‌کنند بسیار نگران است و سعی دارد به آنها مهارت‌های زندگی و ورزش بیاموزد. از سوی دیگر یک گنجینه الماس بزرگ‌ترین قلعه انگلیس توسط یک باند جنایتکار مشهور دزدیده می‌شود.

فیلم تلویزیونی «تروریست» به کارگردانی «حبیب الله بهمنی»، شنبه ۵ تیر ماه ساعت ۴۰ دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

خلاصه داستان فیلم در مورد یک گروه از منافقین در کشور آلمان است که مشغول فعالیت‌های پنهانی و سیاسی هستند. یکی از آنها با یک گروه پزشکی که مشغول انجام تحقیقاتی روی مرکز خاطرات مغز انسان هستند آشنا می‌شود. او برخی از نفرات گروهک منافقین را که از عراق برای مرگ تدریجی به آلمان فرستاده می‌شوند، برای انجام آزمایشات روی مغزشان به آنها معرفی کرده و در ازای این کار مبلغی از گروه پزشکی دریافت می‌نماید. در این میان روزی یکی از افراد رده بالای این سازمان که اطلاعات زیادی از فعالیت‌ها و عملیات‌های خرابکارانه این گروه در سال‌های قبل دارد به آلمان فرستاده می‌شود. طبق روال معمول، او نیز به همان مرکز پزشکی تحویل داده می‌شود. تیم پزشکی آلمانی در معاینات و آزمایشات خود موفق به استخراج خاطرات وی از قدیم شده و...

علی اوسیوند، قربان نجفی، سوزانا کراوس، جنی کریش بلوم، آنا ویلینگر، نیس فولگر و بورکات بومگارتن در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «فرود هشتم» به کارگردانی «کاوه خداشناس»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک تیم پروازی برای حمل یک بار عتیقه و صنایع دستی برای برگزاری یک نمایشگاه از طرف سازمان میراث فرهنگی عازم مشهد می‌شود. در این تیم یک زوج جوان به نام مینا مهماندار و پوریا کمک خلبان حضور دارند. در حین پرواز شرایط جوی بدی پیش می‌آید و چند پرنده وارد موتور هواپیما می‌شوند، موتور هواپیما آتش می‌گیرد و ضربه‌ای به سر مهماندار وارد می‌شود و شرایط به گونه‌ای است که احتمال دارد هواپیما در بالای حرم مطهر امام رضا منفجر شود و…

در این فیلم با ژانر حادثه‌ای، حسن اسدی، عطا عمرانی و مهشید جوادی بازی کرده اند.

فیلم سینمایی جدید «رؤیای یک دونده ۱» به کارگردانی «لئون پامپوچی»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی لوئیجی لو کاسسیو، لورا کیاتی، داژانا رونسیونه و الساندرو هابر خواهیم دید: دوراندو در آغاز دوران ورزشی‌اش همراه با برادرش وارد تیم باربیزیو می‌شود. باربیزیو کارخانه‌دار پولداری است که اکثر جوانان در کارخانه‌اش کار می‌کنند. دوراندو با مخالفت باربیزیو برای ورود به این تیم ورزشی مواجه شد، چون بسیار لاغر و نحیف بود و از طرفی دوست داشت مانند برادرش (یولپیانو) دونده استقامت شود. با وجود مخالفت‌ها، پیتری وارد مسابقات ماراتون در شهرش (کارپی) شده و در دور اول نفر اول می‌شود و از دونده ممتاز تیم باربیزیو نیز پیش می‌افتد. روز بعد روندینلا با او در مسابقه‌ای که بین خودشان برگزار می‌کنند، رقابت می‌کند. ولی این بار روندینلا برنده می‌شود. مربی پیر و باتجربه‌ای به نام اوتاویو هر دوی این مسابقات را زیر نظر دارد و متوجه استعداد بالقوه دوراندو پیتری می‌شود و به او دوندگی را آموزش می‌دهد. به لطف مربیگری و راهنمایی اوتاویو، دوراندو پله‌های ترقی را طی می‌کند و خیلی زود قهرمان ایتالیا می‌شود. پیش از مسابقات المپیک وی در جام‌های مختلف بین‌المللی برنده می‌شود. وی در این مسابقات رقیبش روندینلا را شکست می‌دهد.

فیلم سینمایی «هر شب تنهایی» به کارگردانی «رسول صدرعاملی»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

در این فیلم خواهید دید: عطیه، نویسنده و مجری یک برنامه خانوادگی رادیوست، او هر روز به سوالات شنوندگان این برنامه پاسخ می‌دهد و به آنها توصیه می‌کند که با همسرشان چگونه رفتار کنند، تا زندگی زناشویی بهتری داشته باشند. اما به‌تازگی زندگی خود او به علت ابتلاء به یک بیماری لاعلاج دچار بحران شده است.

لیلا حاتمی و حامد بهداد در فیلم سینمایی «هر شب تنهایی» هنرنمایی کرده اند.

قسمت دوم فیلم سینمایی «رؤیای یک دونده» به کارگردانی «لئون پامپوچی»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «حرفه ای (لئون)» به کارگردانی «لوک بسون»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در این فیلم با بازی ژان رنو و ناتالی پورتمن خواهیم دید: استند فیلد که یک افسر مبارزه با مواد مخدر است خود یکی از توزیع کنندگان مواد مخدر است که از امکانات پلیس در این خصوص استفاده می‌کند. استند والدین ماتیلدا و برادر ۴ ساله او را می‌کشد. ماتیلد از دست آنها نجات پیدا می‌کند و با شخصی به نام لئون آشنا می‌شود.

فیلم سینمایی «آخرین امپراطور» به کارگردانی «برناردو برتولوچی»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جان لون، جان چن و پیتر اوتول آمده است: در سال ۱۹۲۴ آخرین امپراطور سرزمین بزرگ چین کودکی به نام پویی است که با تغییرات سیاسی چین از پادشاهی به جمهوری، توسط ارتش سرخ دستگیر شده و به شهری کوچک و مجللی به نام شهر ممنوعه فرستاده می‌شود. در این شهر همه چی برای او مهیاست. او در شرایطی رویایی و در کمال خوشگذرانی و آسایش زندگی می‌کند پس از مدتی متوجه می‌شود تنها در این شهر امپراطور است و دیگر قدرتی ندارد. او از شهر ممنوعه به شهری مهجور تبعید می‌شود.

شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «سرتو بدزد رفیق» به کارگردانی «علی عبدالعلی زاده»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: یک شکارچی می‌خواهد برای خرید چند حیوان نزد زنی که سیرک دارد و قصد فروختن چند تا از حیواناتش را دارد برود و بعد از خرید آنها را بکشد و از پوست آنها استفاده نماید ولی بعد از اینکه خرش را در خیابان رها می‌کند و به آنجا می‌رسد متوجه می‌شوند که حیوانات به کمک خر فرار کرده اند. حیوانات سوار ماشین مردی به نام فرهاد که کامیون دارند شده اند و ابتدا با فرهاد مشکلاتی دارند ولی فرهاد که مرد مهربانی است و به زودی قصد ازدواج دارد و کامیون هم برای برادر همسر آینده اش است با حیوانات دوست می‌شود و به آنها کمک می‌کند که…

نصرالله رادش، رابعه اسکویی، رضا عظیمی و ساعد هدایتی در فیلم سینمایی «سرتو بدزد رفیق» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «روز پدر» به کارگردانی «جیمز اسنایدر»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی ماریا پترانو و ژاکوب وایتشد آمده است: روز پدر نزدیک است و تمام موجودات دریایی به فکر روز جشن هستند که به بهترین نحو اجرا شود. قرار است یک مسابقه زو در این روز انجام شود. چارلی که یک ماهی کوچک است دوست دارد مثل پدرش قهرمان زو شود ولی چند تا از بچه‌های مدرسه پدر او را می‌دزدند و در محلی پنهان می‌کنند تا نگذارند که چارلی در مسابقه شرکت نماید ولی...

فیلم سینمایی جدید «شاهد بیگناه» به کارگردانی «لی‌هان»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جانگ وو سانگ، کیم هیونگ جی، یوم هی ران و جانگ یانگ نام خواهیم دید: وکیل یانگ سون هو مدتی است که در یک شرکت وکالت استخدام شده که پرونده‌های مشکوک را بر عهده می‌گیرد. او پرونده قتلی دارد که یک خدمتکار به نام اوه می ران متهم به قتل پیرمرد هشتاد ساله‌ای به نام آقای کیم است. خدمتکار مدعی است که پیرمرد خود کشی کرده. این پرونده یک شاهد دارد. دختری مبتلا به اوتیسم که شهادتش آنچنان نمی‌تواند ملاک و معیار قانونی باشد. با این حال، دختر نوجوان شهادت می‌دهد که زن خدمتکار آقای کیم را به قتل رسانده است. در دادگاه یانگ ابتدا ثابت می‌کند که شهادت دختر اوتیسمی ملاک نیست و اوه بیگناه شناخته می‌شود.

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «عملیات آمستردام» به کارگردانی «مایکل مک کارتی»، پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پیتر فینچ، اوا بارتوک و تونی بریتون خواهید دید: هنگامی‌که آلمان در سال ۱۹۴۰ به هلند حمله کرد، یک افسر اطلاعاتی انگلیس و دو تاجر الماس هلندی به آمستردام می‌روند تا بازرگانان الماس هلندی را ترغیب کنند تا تجهیزات الماس خود را به انگلیس تخلیه کنند.

فیلم سینمایی «ماجرای هاکل بری فین» به کارگردانی «هرمین‌هانتگبارس»، پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم با بازی لئون سیدل، لوئیز هافمن و جکی ایدو؛ داستان هاکلبری فین پسر بچه‌ای است که با یک برده فراری از دست پدرش فرار می‌کند تا به برده کمک کند و خودش را به شهری آزاد برساند تا در آنجا کار کند و با درآمدش خانواده برده اش را آزاد کند. پدر هاکلبری و چهار مرد دیگر برای برگرداندن آنها و گرفتن جایزه آنها را تعقیب می‌کنند و اما موفق به گرفتن آنها نمی‌شوند. برده فراری خانواده اش را آزاد می‌کند.

فیلم سینمایی «به همین راحتی» به کارگردانی «مجید حسین شیرودی»، پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم قصه فردی به نام محسن است که پس از فوت همسرش به طور پنهانی با مرجان خواهر شوهر سابق خواهرش شیرین ازدواج کرده است و این موضوع را به خاطر مخالفت احتمالی خواهرش که از همسرش محمد جدا شده پنهان کرده است. شیرین قدری عصبی مزاج است و به دلیل بچه‌دار نشدن از همسرش جدا شده است. دختر محسن نیز عقد کرده است و باید به خاطر گذراندن طرح همسرش به جنوب کشور برود. او نگران پدر و خواهر کوچکش است.

بیژن امکانیان و نسرین مقانلو در این فیلم هنرنمایی کرده‌اند.

فیلم سینمایی «زادورا» به کارگردانی «جان فاریو»، پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

فیلم با بازی جاش هاتپیرسون، جوناه بابو، داکس شفرد و کریستین استوارت؛ داستان دو برادر ۱۰ سال و شش ساله است که با یکدیگر رقابت دارند و هر یک سعی دارند، به نحوی توجه پدرشان را به خود جلب کنند یک روز پدر آنها را نزد خواهر بزرگترشان لیزا می‌گذارد تا او مراقب دو برادر کوچک‌تر خود باشد. لیزا پس از رفتن پدر به برادرهایش می‌گوید که قصد دارد تا ظهر بخوابد و آنها حق ندارند او را بیدار کنند مگر اینکه خانه آتش گرفته باشد.

فیلم سینمایی «تا آخر دنیا» به کارگردانی «یوئین وو»، پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی آناستازیا برستووا، مارک چائو و زیژان یانگ خواهیم دید: وو فوچون مسئول برگزاری مراسم عروسی است و دختری جوان به نام رویی که بر روی شفق‌های قطبی تحقیق می‌کند ناخواسته در یک هواپیمای کوچک همسفر می‌شوند. اما در آسمان گرفتار طوفان شده و هواپیما سقوط می‌کند و فقط همین دو نفر زنده می‌مانند. کیلومترها در کیلومترها برف است و پای رویی شکسته است. وو فوچون با امید می‌خواهد راه نجات را پیدا کند اما دختر نا امید است. او کلبه‌ای در میان برف‌ها پیدا کرده و رویی را به آنجا می‌برد و با کنسروهای داخل کلبه سعی می‌کنند خود را زنده نگه دارند. رویی به او اموزش می‌دهد که چطور مسیر یابی کند. او چندین بار مسیرهای مختلف را امتحان می‌کند.

فیلم سینمایی «خانه دوست کجاست؟» به کارگردانی «عباس کیارستمی»، پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: یک بچه‌مدرسه‌ای متوجه می‌شود که دفتر دوستش را به اشتباه برداشته‌است؛ بنابراین از خانه بیرون می‌رود تا او را پیدا کند و دفتر را به او پس دهد، اما راهی دشوار و دراز در پیش است و فرصتی اندک...

احمد احمدپور، بابک احمدپور و ایران قطری در فیلم سینمایی «خانه دوست کجاست» بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «فرودگاه ۷۷» به کارگردانی «جری جیمسون»، پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی جک لمون، لی گرانت، جیمز استوارت، جرج کندی، برندا واکارو، کریستوفر لی، دارن مک گوین، جوزف کاتن و اولیویا دی‌هاویلند خواهیم دید: تعدادی دزد هنری یک هواپیما را می‌ربایند و در اقیانوس سقوط می‌کنند. حالا آنها و مسافران زیر دریا اسیر می‌شوند.

فیلم سینمایی «من مادر هستم» به کارگردانی «گرانت اسپاتره»، پنج شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی هیلاری سوانک و رز بیرن خواهیم دید: یک دختر نوجوان به صورت زیرزمینی توسط روباتی به نام مادر، بزرگ شده است. رباتی که برای حفظ و بقای انسان‌ها از انقراض طراحی و ساخته شده است. پیوند نزدیک میان دختر و روبات با حضور یک غریبه با اخبار بد، به خطر می‌افتد.

فیلم سینمایی «قتل در قطار سریع السیر» به کارگردانی «سیدنی لومت»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی آلبرت فینی، لورن باکال، اینگرید برگمن و ژاکلین بیست آمده است: کارآگاه پوآرو در مورد قتل سرمایه داری تحقیق می‌کند که در قطار و به وسیله خنجری به قتل رسیده است، در حالی که آن قطار به علت طوفان در کوه‌های صربستان متوقف شده است.

فیلم سینمایی «اکجا» به کارگردانی «بونگ جون هو»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی سئو هیون، تیلدا سوئینتن، پل دانو، جیک جیلنهال، استیون ین و لی‌لی کالینز؛ داستان یک دختر جوان است که همه چیزش را به خطر می‌اندازد تا اجازه ندهد یک شرکت قدرتمند چندملیتی بهترین دوستش را که موجودی شگفت‌انگیز است بدزدد.

فیلم سینمایی «به دنیا آمدن» به کارگردانی «محسن عبدالوهاب»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

«به دنیا آمدن» درباره زن و شوهری است که در آستانه میان سالگی برای ادامه مسیر زندگیشان با یکدیگر دچار مشکل می‌شوند. هدایت هاشمی، الهام کردا، پونه عبدالکریم زاده، رضا مرتضوی، اسماعیل پوررضا و رؤیا جاویدنیا در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «بازگشت پسرها» به کارگردانی «اسکات هیکس»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود. این فیلم با بازی کلیو اوون، لورا فریزر، اما بوث و جرج مکای؛ سرگذشت مردی را نشان می‌دهد که نویسنده ورزشی است و در پی مرگ ناگهانی همسرش در شرایطی غم انگیز قرار می‌گیرد که...

فیلم سینمایی «مرد جنگ» به کارگردانی «اسپن ساندبرگ»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی اکسل هنی، آگنس کیتلسن و نیکولای کلیو بروخ خواهیم دید: پس از اشغال نروژ توسط آلمان نازی، جوانی به نام ماکس مأنوس با دوستان هم دانشگاهی اش تصمیم می‌گیرند بر علیه آلمان‌ها شورش کنند اما...

فیلم سینمایی «در کنارم بمان» به کارگردانی «راب رینر»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی چونگ اوک بائه، جین هو چوی و ئی دا جئون خواهیم دید: خاطرات یک نویسنده از دوران نوجوانی وی و اتفاق جالبی که برای او و سه تن از دوستانش اتفاق می‌افتد. ماجرا از این قرار است که روزی ورنو به طور اتفاقی از گفتگوی برادر بزرگ‌تر و دوستش در می‌یابد پسر نوجوانی به نام رِی براور با قطار تصادف کرده و کشته شده است. تلاش پلیس برای پیدا کردن جسد براور به نتیجه نرسیده و جستجوها به پایان رسیده است. با مطلع شدن از این ماجرا، گوردی و دوستانش تصمیم می‌گیرند.

فیلم سینمایی «صفحه اول» به کارگردانی «بیلی وایلدر»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جک لمون، والتر ماتائو و سوزان ساراندون خواهیم دید: هیلدی جانسون یکی از گزارشگران برتر روزنامه شیکاگو در دهه ۱۹۲۰ است. او که از شرایطش خسته شده تصمیم دارد استعفا داده و ازدواج کند. اما سردبیر زیرک او والتر برنز نقشه‌های دیگری برای او دارد.

فیلم سینمایی جدید «دیده نشدگان» به کارگردانی «لوئیس ژولین پتی»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی پاتریشیا موچون، خوخا بوخربباچه و پاتریشیا گوری خواهیم دید: با تصمیم شهرداری، پناه‌گاه زنان بسته خواهد شد. فعالان مدنی تنها سه ماه وقت دارند تا جلوی این کار را بگیرند...

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی «بوبو قهرمان کوچک ۲» به کارگردانی «نظام رزاق»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: بوبویی پسری حدوداً ۱۱ ساله به همراه دوستانش توسط یک شرور به نام رتّاکا که کاربر اصلی قدرت‌های ویژه بوبویی است، مورد حمله قرار گرفته اند. او می‌خواهد قدرت ابتدایی خود را از بوبویی پس بگیرد تا به قدرتمندترین فرد و سلطه بر کهکشان تبدیل شود. بوبویی همراه با دوستانش، باید راهی پیدا کند که رتاکا را شکست دهد قبل از اینکه قدرت‌هایش به دست شخصی نادرست بیفتد. در این بین دو ربات ابله و دردسرساز نیز به دنبال گوی حاوی نیروهای ویژه بوبویی هستند که…

فیلم سینمایی «شجاع» به کارگردانی «مارک اندروز و براندا چپمن»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۴ از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: شاهزاده مریدا که دوست ندارد زندگیش در قید و بند یک شاهزاده باشد، تصمیم می‌گیرد که آزاد باشد و مسیر زندگیش را خودش انتخاب کند و در همین راه پیرزن فالگیری بر سر راهش قرار می‌گیرد و به او کمک می‌کند، اما اشتباهی ملکه تبدیل به خرس می‌شود.

شبکه امید

فیلم تلویزیونی «قهرمانان کوچک» به کارگردانی «حسین قناعت»، چهارشنبه ۱۸ فروردین ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: چهار کودک که پدرانشان در یک کارخانۀ تولید لوازم‌التحریرِ به عنوان کارگر کار می‌کنند متوجه وجود عده‌ای قاچاقچی می‌شوند که باعث شده‌اند کارخانه ورشکست شده و به تعطیلی کشیده شود. بچه‌ها تصمیم می‌گیرند قاچاقچیان را گیر انداخته و از بی‌کاری پدرانشان جلوگیری کنند.

بهنوش بختیاری، آناهیتا همتی، برزو ارجمند، ارژنگ امیرفضلی، بیژن بنفشه‌خواه، شهرام قائدی و نادر سلیمانی در این فیلم بازی کرده اند.

فیلم سینمایی «ویپ لالای شگفت انگیز» به کارگردانی «تیم اولیهوک»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی پیتر پل مولر، گزا وایس و کی کتلار خواهیم دید: یک شب، یوهانس جوان یک مرد کوچک را به نام ویپالا در آشپزخانه پیدا می‌کند. یوهانس از یک دوست جدید لذت می‌برد تا زمانی که مرد مینیاتور اسرارآمیز به طور تصادفی از طلسم استفاده می‌کند که تمام زندگی خانواده را به هم می‌ریزد..

فیلم سینمایی «گروه نجات ۵» به کارگردانی «مایکل یونسی»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مارلیک والکر، بِنجامین کول رویر، کارتیک اَش و دیلن آرنولد خواهیم دید: پنج کودک یک گیمر، کیک بوک، مخترع، اسکیت باز و هنرمند رزمی‌که شهر کوچکشان به خطر افتاده است باید با هم متحد شوند و از زرادخانه ابزارهای خانگی برای مبارزه استفاده کنند تا شهر خود را نجات دهند که...

شبکه افق

فیلم سینمایی «شهامت جنگجو» به کارگردانی «رنه مانزور»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی لوکاس هاس، آلن لالان، جیمی هرمان و جسیکا ولش؛ داستان ماجراجویی دو نوجوان که یکی دورگه سرخ پوست به نام وابی و دیگری دوست سفید پوست او به نام راد هست. آنها در مدرسه شبانه روزی با هم دوست شده اند. هر کدام از آنها بنا به دلایلی مجبور به ترک مدرسه می‌شوند. نوجوان سفید پوست به امید کار و همچنین کشف طلا به قبیله وابی می‌رود. فردی در کوهستان از طلا محافظت می‌کند. آنها تلاش می‌کنند و طلا را پیدا می‌کنند اما بعد از ملاقات با پیرمرد محافظ از طمع خود دست می‌کشند و به همراه هم دسیسه سرخ پوستی که در تلاش است.

فیلم سینمایی «ای ایران» به کارگردانی «ناصر تقوایی»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۸ از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: در بحبوحه انقلاب گروهبان مکوندی به ماسوله می‌رود و مردم را آزار می‌دهد. او برای آنکه منطقه تحت نفوذش از شهرهای دیگر کم نیاورد حکومت نظامی اعلام می‌کند. کسبه بازار، معلم‌ها و دانش آموزان مدرسه با او مقابله می‌کنند و فرزندش را می‌آزارند. همزمان با فرار شاه از کشور به پاسگاه تحت فرماندهی او که جشنی به بهانه ارتقای درجه مکوندی در آن برپا است، هجوم می‌برند.

اکبر عبدی، حمید جبلی، محمد ورشوچی و غلامحسین نقشینه در فیلم سینمایی «ای ایران» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

شبکه شما

فیلم تلویزیونی «تاکسی پلیس» به کارگردانی «سعید عالم زاده»، پنج‌شنبه ۳ تیر ماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: یاسر یک مأمور نیروی انتظامی است که دنبال قاچاقچیان مواد مخدر است و در تعقیب و گریز با یک راننده آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد به وسیله راننده تاکسی که با قاچاقچیان نیز آشنایی دارد وارد باند آنها نفوذ کنند، قرار می‌شود رانند تاکسی با پلیس همکاری کند، ناصر راننده تاکسی با موفقیت وارد باند قاچاق مواد مخدر می‌شود. اما ترس زیاد ناصر او را به فکر انصراف می‌اندازد. اما موفق نمی‌شود و مجبور است که این مسیر را ادامه دهد، رئیس باند ناصر را مجبور به بلعیدن مواد می‌کند، تا مواد را بفروشند اما با توجه به اینکه پلیس آنها را تحت تعقیب دارد باند مواد لو می‌رود و…

بهنام تشکر، محمد شیری، هومن برق نورد، داریوش موفق، هوشنگ حریرچیان، سارا منجزی و میثاق جمشیدی در فیلم تلویزیونی «تاکسی پلیس» بازی کرده اند.

فیلم تلویزیونی جدید «ققنوس» به کارگردانی «ایمان افشاریان»، جمعه ۴ تیر ماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان آمده است: فرشاد که دارای یک کارخانه است به دلیل مشکلات خانوادگی که برایش به وجود آمده تصمیم می‌گیرد که شهر را ترک کند و از شهر بندرعباس خارج شود. فرشاد مجبور است مدیریت و اداره کارخانه را تا زمان نبودش به همسر خود کتایون واگذار کند. بعد از گذشت مدتی به دلیل شرایط بد اقتصادی و عدم توانایی کتایون در اداره و مدیریت کارخانه و همچنین کارشکنی‌های یکی از مدیران کارخانه به نام مرادی که می‌خواهد کارخانه به شخص دیگری واگذار شود عملاً کارخانه در شرف ورشکستگی قرار می‌گیرد. زمانی که فرشاد به شهر باز می‌گردد تصمیم می‌گیرد که فعالیت کارخانه را مجدداً از سر بگیرد تا به شکل سابق برگردد.

بازیگران تله فیلم «ققنوس»؛ بیژن افشار، شهرام عبدلی، رحیم نوروزی، سیما پور سالاری، محمدعلی قویدل، علیرضا زارعی، نیلوفر کاظمی، عبدالرضا سهرابی و ماهان علیزاده هستند.

کد خبر 502811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.