قصور احتمالی نهادهای ذیربط را پیگیری می‌کنیم/ اتوبوس نقص‌ فنی داشت

انجمن روزنامه‌نگاران درباره‌ سانحه‌ مرگبار اتوبوس خبرنگاران محیط‌زیست اطلاعیه داد و با بیان این که اتوبوس، نقص فنی داشته است، گفت: قصور احتمالی نهادهای ذیربط را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش ایمنا، انجمن روزنامه‌نگاران درباره سانحه مرگبار اتوبوس خبرنگاران محیط‌زیست اطلاعیه داد که در آن آمده است:

«با کمال تاسف و تاثر مطلع شدیم اتوبوس حامل شماری از روزنامه‌نگاران حوزه محیط زیست که به منظور تهیه گزارش تخصصی عازم دریاچه ارومیه بودند دچار سانحه مرگبار شده و تا این لحظه دو تن از همکاران شریف ما بر اثر این حادثه جان خود را از دست داده‌اند. در این حادثه همچنین تعداد دیگری از همکاران ما دچار مصدومیت شده‌اند البته هنوز جزئیات دیگری از این حادثه به دست ما نرسیده است، اما اطلاعات اولیه حاکی از نقص فنی اتوبوس است.

اعضای انجمن صنفی روزنامه‌نگاران با اندوه وصف ناشدنی این حادثه تلخ و دردناک را به خانواده، دوستان و همکاران عزیزان درگذشته تسلیت گفته، صبر و شکیبایی برای آنان آرزو می‌کنند همچنین امیدواریم سایر همکاران صدمه دیده هرچه سریع‌تر بهبودی خود را بازیابند.

انجمن صنفی روزنامه‌نگاران جزئیات این حادثه و علل آن را بررسی خواهد کرد و در صورتی که قصوری متوجه نهادهای ذیربط در وقوع این حادثه باشد با قوت و قدرت آن را پیگیری کرده و نتایج را به اطلاع همگان خواهد رساند.»

کد خبر 502801

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.