جمهوری چک صفر- انگلیس یک / صدرنشینی تقدیم انگلیس شد

تیم ملی انگلیس با پیروزی برابر جمهوری چک به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعد شد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در چارچوب رقابت‌های هفته سوم گروه D یورو ۲۰۲۰ شب گذشته از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه تیم‌های جمهوری چک و انگلیس در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی یک بر صفر انگلیس به پایان رسید.

گروه D- هفته سوم

دیدار تیم‌های جمهوری چک و انگلیس

ورزشگاه: ومبلی (لندن، انلگیس)

گل‌: رحیم استرلینگ (دقیقه ۱۲) برای انگلیس

جمهوری چک: واچیلیک، بوریل، کالاس، چلوستکا، سوفال، هولس، سوچک، یانکتو، داریدا، ماسوپوست، شیک

سرمربی: یاروسلاو شیلهاوی

انگلیس: پیکفورد، واکر، شاو، رایس، استونز، مگوایر، گریلیش، کین، استرلینگ، فیلیپس، ساکا

سرمربی: گرت ساوتگیت

داور: آرتور دیاس (پرتغال)

شرح بازی:

مصاف دو تیم ۴ امتیازی گروه D در حالی در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار می‌شد که تساوی در این دیدار حکم به صعود جمهوری چک به عنوان تیم نخست می‌داد اما انگلیس که صدرنشینی را می‌خواست بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود با گل دقیقه ۱۲ استرلینگ پیش افتاد.

در سوی دیگر جمهوری چک در ادامه بازی نتوانست آنچنان روی دروازه انگلیس خطرساز ظاهر شود تا بازی با همان یک گل به نفع انگلیس به پایان برسد. جمهوری چک اما با همین باخت حداقلی برابر انگلیس به عنوان تیم سوم گروه صعود خود را مسجل کرد زیرا دو تیم سوم گروه‌های B و C سه امتیازی هستند و با توجه به اینکه ۴ تیم سوم برتر گروه‌های ۶ گانه به دور بعد صعود می‌کنند، از همین حالا با توجه به اینکه جمهوری چک با ۴ امتیاز سوم شده و از دو تیم سوم گروه‌های دیگر امتیازات بیشتری جمع آوری کرده است، به عنوان یکی از تیم‌های برتر سوم خود را در مرحله یک هشتم نهایی می‌بیند.

شرح گل‌:

۱-۰ (دقیقه ۱۲- انگلیس) - در یک حمله خطرناک از سوی تیم میزبان، گریلیش درون محوطه جریمه چک صاحب توپ شد و با یک ارسال قوسی زیبا به دهانه دروازه زمینه ساز گلزنی استرلینگ با ضربه سر شد.

کد خبر 502569

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.