پاکسازی شهر از تبلیغات پس از پایان ساعت رسمی انتخابات

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: شهرداری اصفهان آمادگی دارد بلافاصله بعد از اعلام رسمی پایان رأی‌گیری توسط ستاد انتخابات کشور با استفاده از تمام تجهیزات و عوامل اجرایی خود و در یک عملیات هماهنگ و یکپارچه نسبت به زدودن چهره شهر از اقلام تبلیغاتی انتخابات اقدام کند.

حسین امیری در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به استفاده از تمام ظرفیت نیروهای خدماتی در شهرداری اصفهان، اظهار کرد: چهره شهر تا قبل از ساعت ۷ صبح روز شنبه از تبلیغات انتخاباتی پاکسازی خواهد شد.

وی افزود: اگرچه حجم زیاد تبلیغات نشان از فراگیری و شور انتخاباتی دارد و زمینه‌ای برای حضور و مشارکت حداکثری مردم است، اما بعد از پایان زمان قانونی انتخابات جمع‌آوری این اقلام و پاکسازی چهره شهر، از دغدغه‌های شهروندان و مدیریت شهری است.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان ادامه داد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های شهرداری در ایام برگزاری انتخاب حفظ زیبایی و آراستگی سطح شهر است به همین منظور اکیپ‌های پاکسازی اقلام تبلیغاتی در مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان آماده و مجهز شده‌اند.

وی تصریح کرد: تمام اکیپ‌های خدماتی و بازیافت با تمام قوا و در مناطق ۱۵ گانه شهرداری اصفهان با تجهیزات و ماشین آلات مجهز به کارواش از جمله جدول شور، دیوار شور و ماشین‌های حمل بازیافت کار پاکسازی و شستشوی جداره دیوارها و خیابان‌های شهر را انجام خواهند داد.

امیری با بیان اینکه پاکسازی تبلیغاتی انتخاباتی از سطح شهر پس از اعلام پایان زمان رأی گیری توسط ستاد انتخابات کشور آغاز خواهد شد گفت: با توجه به آماده باش کامل واحدهای خدماتی شهرداری اصفهان تمامی پوسترها و تراکت‌های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر پس از اعلام رسمی پایان زمان انتخابات به صورت کامل سطح شهر جمع آوری می‌شود.

وی افزود: با توجه به حجم بالای تبلیغات، از کمک تمام نیروهای خدمات شهری برای پاکسازی و امحاء تبلیغات استفاده خواهیم کرد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان اظهار کرد: در راستای زیبایی شهر و جلوگیری از آسیب به مبلمان شهری، شهرداری اصفهان قبل از شروع تبلیغات با برگزاری جلسات مختلفی تمهیدات لازم در خصوص تعیین نقاط جهت تبلیغات مجاز برای کاندیداها انجام داده بود در همین راستا اقدام به نصب بیش از ۱۰ هزار پنل تبلیغاتی در سطح شهر کرد تا نامزدها بتوانند پوسترها و سایر اقلام تبلیغاتی خود را در این محل‌ها نصب کنند.

کد خبر 501100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.