دانلود قسمت ۱۵ گیسو (عاشقانه ۲) با ترافیک نیم بها + لینک مستقیم HD و بدون حذفیات

دانلود سریال گیسو قسمت پانزدهم و تاریخ پخش سریال گیسو منتشر شده است. در ادامه لینک‌های دانلود سریال گیسو، به همراه تاریخ پخش، جزئیات ساخت، خلاصه داستان، بازیگران سریال گیسو و همچنین تریلر این سریال را می‌بینید.

به گزارش ایمنا، گیسو فصل جدیدی از سریال عاشقانه است که هر چهارشنبه منتشر می‌شود. داستان سریال عاشقانه با درگیری‌های یک زوج جوان آغاز می‌شود و در ادامه به مشکلات تک تک شخصیت‌ها که به واسطه پگاه و همسر وی به مخاطب معرفی می‌شوند، می‌پردازد! ساره بیات و محمدرضا گلزار زن و شوهر محوری سریال بودند و در کنار آنها افرادی مثل هومن سیدی، بهاره کیان افشار، حسین یاری، پانته آ بهرام و … ایفای نقش می‌کردند.

قسمت ۱۵ سریال گیسو

پخش فصل اول گیسو که از ۱۳ اسفند ماه ۹۹ آغاز شده تا اواخر خرداد ۱۴۰۰ به درازا می‌کشد و با توجه به اینکه فصل دوم گیسو هنوز فیلمبرداری نشده است و گفته می‌شود که از اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ کلید می‌خورد، تا زمانی که آماده شود احتمالاً وقفه‌ای در پخش را تجربه خواهد کرد.

داستان سریال گیسو

سریال گیسو اما روایت سریال عاشقانه را این‌طور دنبال می‌کند که رضا در مخمصه‌ای افتاده که برای بیرون آمدن از آن به کمک سهیل و پیمان نیاز دارد. اما نقشه آنها آنطور که باید پیش نمی‌رود و اتفاقاتی رخ می‌دهد که کنترل اوضاع را از دست همه خارج می‌کند.

دانلود قسمت ۱۵ گیسو (عاشقانه ۲) با ترافیک نیم بها + لینک مستقیم HD و بدون حذفیات

خلاصه سریال گیسو

گیسو درامی معمایی با رویکردهای اجتماعی و پول‌شویی است و با توجه به ساخت سریال‌های مختلفی که روابط رومانتیک در آن‌ها محور اصلی بوده داستان سریال عاشقانه روایتگر چند خانواده با قصه‌ها و مشکلات‌شان است که هر شخصیت قصه و گذشته مخصوص به خودش را دارد…

زنی به نام گیسو برازنده (مهناز افشار) وارد زندگی چند زوج جوان می‌شود تا آرامش ظاهری زندگی آنان به آشوب کشیده شود و در ادامه گم شدن سگ پگاه (پاپت) در سفر شمال، مشکلاتی میان دو زوج جوان به نام‌های سهیل (محمدرضا گلزار) و پگاه (ساره بیات) ایجاد می‌کند.

قسمت پانزدهم گیسو در سایت نماوا قابل مشاهده است.

دانلود قسمت ۱۵ سریال گیسو

کد خبر 499502

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.