اعلام برنامه جدید خاموشی احتمالی تهران از ۱۷ تا ۲۰ خردادماه

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت: برنامه جدید خاموشی احتمالی از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۰ خردادماه به منظور آگاهی هموطنان در پرتال خبری این شرکت به نشانی www.tbtb.ir قرار داده شده است.

به گزارش ایمنا، حسین صبوری با بیان اینکه ظرف هفته گذشته شبکه برق تهران در شرایط قابل کنترل قرار داشت، این پایداری را در شبکه برق تهران ناشی از همکاری قابل تقدیر هموطنان دانست و اظهار کرد: در هفته گذشته شاهد بودیم که مشترکان تهرانی همکاری مناسبی با صنعت برق داشتند و به همین دلیل با رعایت تقریبی سقف مصرف تعیین شده، شبکه توزیع برق تهران در وضعیت نسبتاً قابل قبولی قرار داشت.

وی نقش صنایع را در جلوگیری از خاموشی برنامه‌ریزی شده برای مشترکان خانگی در طول هفته گذشته، غیرقابل انکار دانست و افزود: قدردان صاحبان صنایع که با استفاده از راهکارهایی همچون به کار گیری مولدهای برق و جابجایی ساعات کار و تعطیلات، در تأمین برق هموطنان همراه ما بوده‌اند، هستیم و امیدواریم با تداوم این همکاری بتوانیم شرایط شبکه را در وضعیت فعلی حفظ کنیم.

طبق اعلام وزارت نیرو، صبوری همچنین از تمامی مشترکان تهرانی درخواست کرد: با توجه به تداوم گرمای هوا و شکننده بودن شرایط شبکه به دلیل افزایش کم‌سابقه مصرف برق در سال‌جاری، مشترکان نهایت همکاری را در مدیریت و کاهش هرچه بیشتر مصرف برق به عمل آورند تا مانع از اعمال خاموشی و قطع برق در پایتخت شوند.

وی در پایان یادآور شد: برنامه جدید خاموشی احتمالی از تاریخ ۱۷ لغایت ۲۰ خردادماه به منظور آگاهی هموطنان در پرتال خبری این شرکت به نشانی www.tbtb.ir قرار داده شده است. گرچه امیدواریم با همکاری مردم، نیازی به قطع برق وجود نداشته باشد اما در صورت افزایش مصرف به منظور جلوگیری از بروز خاموشی گسترده، بر اساس برنامه مزبور، اقدام به اعمال خاموشی خواهد شد.

منبع: ایسنا

کد خبر 499276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.