تداوم جوی نسبتا پایدار در آسمان اصفهان تا پایان هفته

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار تا پایان هفته در استان تداوم دارد و آسمان اکثر مناطق صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا دو درجه کاهش می‌یابد.

مژگان امیرامجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً پایدار تا پایان هفته در سطح استان، اظهار کرد: در این مدت آسمان بسیاری از مناطق استان صاف تا قسمتی ابری است و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود و وزش باد شدید و گرد و خاک محلی در مناطق شرقی و مرکزی استان دور از انتظار نیست.

وی با اشاره به استقرار امواج نسبتاً پایدار از امروز در سطح استان، گفت: دمای هوا از امشب افزایشی خواهد شد و این روند افزایشی بین یک تا سه درجه متغیر است.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این که دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق یک تا ۲ درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۲۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: چوپانان با دمای ۴۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 499239

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.