قتل مرد جوان با اسلحه شکاری در جاده «هاشم آباد» گرگان

رئیس پلیس آگاهی گلستان از وقوع قتل مرد جوان با سلاح شکاری در جاده «هاشم‌آباد» گرگان خبر داد.

به گزارش ایمنا، مجتبی مروتی در خصوص وقوع یک فقره قتل در ساعات بامدادی صبح امروز در روستای «هاشم‌آباد» گرگان و تصاویر منتشر شده صحنه وقوع جرم در فضای مجازی گفت: ساعت ۶ صبح امروز خبر کشف یک جسد در جاده روستای «هاشم‌آباد» گرگان در مجاورت مسیر راه‌آهن به پلیس ۱۱۰ گزارش شد. بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی و بازپرس ویژه قتل و تیم بررسی صحنه جرم به محل اعزام شد.

وی اضافه کرد: در بررسی صحنه جرم مشخص شد این مرد جوان از بیرون با اسلحه شکاری مورد اصالت گلوله قرار گرفته از ناحیه کتف مجروح و به دلیل شدت جراحت جان خود را از دست داد. در این راستا سه نفر مظنون دستگیر شده و تحت نظر پلیس هستند و تحقیقات درحال انجام است و به محض وصول نتیجه و دستگیری عامل یا عوامل احتمالی این واقعاً موضوع به اطلاع‌رسانی خواهد شد

رئیس پلیس آگاهی گلستان بیان با انتقاد از انتشار تصاویر وقوع جنایت در فضای مجازی، تاکید کرد: پلیس به هیچ عنوان در اجرای قانون، تحقیقات پلیسی و کشف جرم تحت تأثیر فضای مجازی عمل نخواهد کرد و بر اساس قانون و اقدامات حرفه‌ای و پلیسی، پیگیری‌های قضائی و انتظامی را انجام خواهد داد.

مروتی اظهار کرد: همانطور که قبل از گسترش فعالیت‌ها در فضای مجازی و پدیده شبکه‌های اجتماعی پلیس با اقتدار و صلابت وظایف قانونی خود را در پیشگیری و کشف جرم اجرایی می‌کرد، این روزها نیز با همان قدرت حتی بیشتر از گذشته با اتکا بر ابزارهای قانونی، فناوری روز و دانش کارآگاهان زبده و کارآزموده، مأموریت قانونی خود را در راستای کشف حقیقت و برقراری نظم و آرامش در جامعه اجرایی خواهد کرد.

وی افزود: هر فردی که با نیت تشویش اذهان عمومی، جریحه‌دار کردن افکار عمومی و ترویج خشونت و گسترش احساس ناامنی اقدام به انتشار تصاویر خشن در فضای مجازی کند براساس قانون برخورد خواهد شد.

منبع: رکنا

کد خبر 496814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.