ملت سوریه در این انتخابات علیه تروریسم و دشمنان وطن انقلاب واقعی کردند

بشار اسد، رئیس جمهور منتخب مردم سوریه شامگاه جمعه در سخنرانی تلویزیونی گفت: ملت سوریه در این انتخابات علیه تروریسم و دشمنان وطن انقلاب واقعی کرد.

به گزارش ایمنا، بشار اسد، رئیس جمهور منتخب سوریه اظهار کرد: مشارکت مردم این کشور در انتخابات چالشی برای دشمنان کشور و نابودگر غرور و تکبر آنها بود.

وی که در سخنرانی تلویزیونی صحبت می‌کرد، خاطرنشان کرد: مردم سوریه میهن دوستی را باز تعریف کرده و در عین حال، خیانت به کشور نیز تعریف مجدد یافت.

رئیس جمهور منتخب سوریه اضافه کرد: ملت سوریه در این انتخابات علیه تروریسم و دشمنان وطن انقلاب واقعی کردند.

بشار اسد افزود: «انتخاب من برای خدمت به شما، افتخار بزرگی بوده که فقط می‌توان متعلق به این قوم دانست».

وی خطاب به ملت سوریه گفت: انرژی پرتوان شما، همان چیزی است که توانایی کشور را تأمین کرده و آن را برای پیروزی آماده می‌کند.

رئیس جمهور منتخب سوریه با ادامه خطاب دادن مردم سوریه تاکید کرد: شما در بزنگاه‌های بزرگ، ثابت کردید که وین برای شما از همه چیز بالاتر و چیزی بالاتر از آن قرار ندارد.

بشار اسد افزود: پیام این انتخابات به دشمنان رسید و وظیفه ملی بزرگ به انجام رسید و دشمنان بر نادیده گرفتن پیامی که ملت سوریه در این انتخابات ارسال کردند، اصرار دارند.

بامداد امروز رئیس پارلمان سوریه اعلام کرد که بشار اسد با بیش از ۹۵ درصد آرا، در انتخابات ریاست جمهوری این کشور پیروز شده است.

«حموده صباغ» رئیس پارلمان سوریه در کنفرانس خبری اعلام نتایج انتخابات گفت که ۱۴ میلیون و ۲۳۹ هزار شهروند سوریه در انتخابات ریاست جمهوری این کشور شرکت کردند.

وی در ادامه گفت که «بشار حافظ الاسد» توانست ۱۳ میلیون و ۵۴۰ هزار و ۳۶۰ رأی بدست بیاورد که معادل ۹۵.۱ درصد از آرای اخذ شده بود.

رئیس پارلمان سوریه گفت: ۱۴ میلیون و ۲۳۹ هزار نفر در این انتخابات شرکت کردند که معادل ۷۸ درصد از تمامی واجدین شرایط شرکت کنندگان در انتخابات بوده است.

منبع: فارس

کد خبر 496807

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.