تداوم  ناپایداری جوی در آسمان اصفهان طی امروز و فردا

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی ناپایدار طی امروز و فردا در استان تداوم دارد و آسمان اکثر مناطق گاهی همراه با افزایش ابر و وزش باد نسبتا شدید تا شدید خواهد بود و امروز رگبارهای‌های بهاری، رعد و برق و تندباد لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود.

حجت الله علی‌عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی ناپایدار طی امروز و فردا در سطح استان، اظهار کرد: در این مدت آسمان بسیاری از مناطق استان قسمتی ابری است و در ساعات بعدازظهر گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: امروز گاهی رگبارهای‌های پراکنده، رعد و برق به ویژه در مناطق غربی استان و در روز امروز و فردا در کل استان وزش باد شدید و تند باد لحظه‌ای پیش‌بینی می‌شود و در نیمه شرقی وزش باد همراه با گرد و خاک و محلی است.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق ۲ تا ۳ درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: چوپانان با دمای ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 496082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.