تخصیص ۲۰۰ میلیارد تومان برای نوسازی ورزشگاه آزادی

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: این سازمان برای تجهیز و نوسازی ورزشگاه آزادی ۲۰۰ میلیارد تومان اختصاص می‌دهد.

به گزارش ایمنا، محمد باقر نوبخت در نشست با رؤسای فدراسیون‌های المپیکی، اظهار کرد: در کمتر از هشت ماه سه بار در ورزش حضور داشتم. به همان دلیلی که شما تلاش می‌کنید مردم را شاد کنید من هم به همان دلیل سه مرتبه به جمع ورزشی‌ها آمده‌ام و تا آخرین روز حضورم بر سر پیمان با شما هستم. ما به عرصه‌ای می‌رویم که شرایط با رقبا برابر نیست.

وی ادامه داد: شما با همین اندک‌ها بچه‌ها را به میادینی می‌برید که مردم چشم انتظار شما هستند. با این کاستی‌ها باید به نحو شایسته مدیریت کنیم؛ ما جز مشارکت بزرگ برای انتخابات انتظاری نداریم و کاندیدایی را مد نظر نداریم و این رفت و آمدها نیز به خاطر اولویت است چون اگر شما را حمایت نکنم کوتاهی کرده‌ام، ورزش برای ما مهم است و باید در عمل آن را نشان دهیم از این رو با دو بودجه شما را حمایت می‌کنم که یکی بودجه مصوب است و بخش دیگر ظرفیت قانونی دارد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه یک ردیف کمک مصوب شده و در اعداد و ارقام نیز آمده و ما حداکثر پرداخت‌ها را در این ردیف‌ها انجام می‌دهیم، افزود: روز گذشته مبلغ ناچیزی را به فدراسیون والیبال فرستادیم البته به این موضوع ورود نمی‌کنم که چه اندازه باید توزیع منابع شود زیرا بخشی از نیازهایی را که اعلام می‌کنید از بودجه ورزش پرداخت می‌کنم و برخی توزیع بودجه بر اساس ظرفیت قانونی است، اما ۲۰۰ میلیارد تومان برای تجهیز و نوسازی ورزشگاه آزادی کمک می‌کنیم.

وی در جمع خبرنگاران نیز درباره حضور در جمع رؤسای فدراسیون‌های المپیکی، گفت: رخداد بزرگی را پیش رو داریم که چشم ملت ایران به فرزندانش در این عرصه‌های جهانی و بین‌المللی است و هر نوع امتیازی که فرزندانمان در این عرصه المپیک و پارالمپیک کسب می‌کنند مردم ایران را شاد خواهند کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: با توجه به مباحث کلی در کشور آنها زمینه خرسندی را فراهم می‌کنند، از این جهت حمایت از فدراسیون‌ها در این رقابت‌های المپیک می‌تواند مأموریت بزرگی باشد.

نوبخت گفت: برای تقویت فدراسیون‌ها قرار شد نیازهای آنها را بررسی و متناسب با آنها از تک تک ردیف‌ها و ظرفیت قانونی استفاده شود و این اطمینان را به مردم شریف خواهیم داد تا از فرزندان در عرصه جهانی و المپیکی حمایت کنیم تا عزیزان با این پشتیبانی با دست پر برگردند و شادمانی ملت را فراهم کنند.

منبع: ایسنا

کد خبر 495907

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.