سهمیه اعتباری سوخت ۷۱۰ هزار خودرو حمل و نقل عمومی واریز شد

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت فروردین ماه ۷۱۰ هزار خودروی حمل و نقل عمومی خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مرتضی ضامنی افزود: هفدهمین مرحله سهمیه اعتباری سوخت فروردین ماه ۱۴۰۰ رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل عمومی شامل خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس‌های تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های فرودگاهی و ویژه، تاکسی‌های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی‌های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان‌ها، راهبران آموزش و پرورش و پیک موتوری امروز واریز شد.

وی ادامه داد: سهمیه فروردین ماه ناوگان اعتباری بیش از ۸۹۴ میلیارد ریال است که در سوم خرداد ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی در رابطه با نحوه استفاده از این اعتبار گفت: این اعتبار در تمام کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌شود و آنها صرفاً در زمان سوخت‌گیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

وی گفت: رانندگان برای کسب اطلاع از میزان اعتبار تخصیصی می‌توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر (سماس) از میزان اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

کد خبر 495829

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.