"گردشگری واکسن" به سبد گردشگری سلامت اضافه ‌می شود

علی اصغر مونسان در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: به‌نظر می‌رسد که پس از واکسینه شدن همه مردم و با تولید واکسن داخلی، این ظرفیت وجود دارد که گردشگری واکسن به سبد ‫گردشگری سلامت ‬اضافه شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از میراث آریا، وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی روز گذشته با حضور در مجتمع ایران مال علاوه بر بازدید از مراحل واکسیناسیون COVID۱۹ افراد بالای ۷۰ سال در این مجتمع در جریان روند ساخت هتل مجتمع ایران مال قرار گرفت.

مونسان با تقدیر از تلاش‌های کادر درمان مستقر در این مجتمع و آرزوی سلامتی برای افراد در حال واکسینه شدن گفت: بسیار خوشحالم که از ابتدای شیوع پاندمی کرونا بخش گردشگری در کنار کادر درمان قرار گرفت و تمامی امکاناتمان را در اختیار وزارت بهداشت گذاشتیم.

وی تصریح کرد: در زمانی که ترس از کرونا بیشتر از این روزها بود تمامی اقامتگاه‌های ما به صورت گسترده برای خدمات‌دهی اعلام آمادگی کردند؛ همچنین هتل‌های فرودگاهی برای ایرانیان خارج از کشور همکاری خوبی با حوزه درمان داشتند.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی درباره گردشگری واکسن و اضافه شدن آن به سبد گردشگری کشور، اظهار کرد: پس از واکسینه شدن همه مردم و تولید واکسن داخلی در آینده‌ای نزدیک این ظرفیت وجود دارد که واکسیناسیون را برای خارجی‌ها به‌ویژه کشورهای همسایه انجام دهیم.

مونسان اضافه کرد: اضافه شدن گردشگری مبتنی بر واکسیناسیون به بخش گردشگری سلامت می‌تواند به رونق گردشگری داخلی کمک کند.

وی روند واکسیناسیون در مجتمع ایران مال را ارزیابی کرد و گفت: این مرکز بزرگ‌ترین مرکز تفریحی و گردشگری غرب تهران است و امروز با در اختیار قرار دادن این امکانات به کادر درمان کار مهمی انجام داد که جای تشکر دارد. روند واکسیناسیون با مدیریت خوبی انجام می‌شود و حس آرامش و شادابی حاکم بر این محیط حائز اهمیت است.

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی همچنین درباره وضعیت سفرها در تعطیلات پیش رو (تعطیلات نیمه خرداد) گفت: تابع تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا هستیم و تلاشمان اتخاذ بهترین تصمیم است. اولویت برای ما سلامت مردم است.

کد خبر 495711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.