ردپای یک زن در پرونده کشف جنازه مرد تهرانی! /همسایه‌ها چه دیدند!؟

پیدا شدن جسد مرد جوان در خانه اش سناریوی یک معمای پلیسی را پیش روی مأموران پلیس آگاهی تهران قرار داد.

به گزارش ایمنا روز چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه امسال بود که خانواده‌ای در تماس با پلیس از پیدا شدن جسد پسرشان در خانه اش خبر دادند و تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۹ بی سیم برای تحقیقات پلیسی به محل اعزام شدند.

مأموران با حضور در صحنه جرم مشاهده کردند به اندازه یک کف دست در کنار جسد خون ریخته شده و صورت مرد ۴۷ ساله کبود شده است.

بدین ترتیب تیمی از مأموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی برای تحقیقات ویژه و بررسی صحنه جرم پای در محل گذاشتند.

قتل بعد از درگیری با زن جوان

کارآگاهان در ابتدا به سراغ خانواده مرد ۴۷ ساله رفتند و پی بردند این مرد جدا از خانواده اش زندگی می‌کند و خانواده اش با توجه به بی‌اطلاعی از وی برای سرکشی به خانه برادرشان مراجعه می‌کنند که با جسد وی روبرو شدند.

مأموران در ادامه به سراغ همسایه‌ها رفته و اهالی ساختمان عنوان کردند که شب گذشته رضا در خانه اش میهمان داشت و یک خانم با خودروی پژو ۲۰۶ به خانه رضا آمده بود که صدای درگیری به گوش رسید و در ادامه زن جوان به سرعت از خانه خارج و سوار بر خودرویش از محل دور شد و در ادامه نیز رضا با صورتی متورم و کبود شده از خانه خارج شد و بعد به خانه بازگشت اما دیگر اطلاعی از او نداشتیم.

بنا بر این گزارش، بازپرس حبیب الله صادقی در این مرحله دستور داد تا جسد مرد جوان برای بررسی علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شود و در گام بعدی تحقیقات برای شناسایی زن جوان در دستور کار مأموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

منبع: رکنا

کد خبر 495340

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.