سلامی: تا فروپاشی اسراییل غاصب همراه ملت فلسطین هستیم

فرمانده کل سپاه در گفت‌وگوی تلفنی با فرماندهان مقاومت فلسطین بر همراهی سپاه با ملت فلسطین تا فروپاشی اسرائیل غاصب تاکید و رهبران مقاومت از مواضع قاطع وحمایت‌های جمهوری اسلامی ایران قدردانی کردند.

به گزارش ایمنا به نقل از سپاه نیوز، در پی پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ ۱۲ روزه با رژیم صهیونیستی؛ سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی در گفت وگوهای تلفنی جداگانه با اسماعیل هنیه رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام مقاومت بویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و تبریک این پیروزی بزرگ به مردم مقاوم و عزتمند و مجاهدان شجاع و غیور فلسطینی، بر همراهی با مقاومت تا زوال و فروپاشی اسرائیل غاصب و تنها نگذاردن ملت فلسطین تاکید کرد.

سرلشکر سلامی در این گفت‌وگوهای تلفنی از پیروزی مقاومت فلسطین به عنوان معجزه‌ای الهی و احیاکننده شرف و کرامت انسانی نام برد و اظهار کرد: شکست اسرائیل غاصب تنها شکست صهیونیست‌ها نبود؛ بلکه شکست آمریکا، انگلیس و رژیم‌های حقیری بود که در فرایند عادی سازی روابط با این غده سرطانی سبقت می‌گرفتند.

وی ظهور و شکل‌گیری فلسطین جدید، بزرگ، جهانی و با دست‌های برتر را ثمره این حماسه و رخداد عظیم برشمرد و اظهار کرد: در عرصه پیروزی اخیر مقاومت فلسطین همگان شاهد اسرائیلی رو به زوال، شکست پذیر، محو شدنی، سست و آماده فروپاشی بودند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه حماسه آفرینی اخیر به صهیونیست‌های غاصب فهماند که فلسطینیان مقاوم بی‌پناه نیستند؛ بلکه صاحب شمشیرند و نباید به آنان تعرض کرد، بر لزوم قدرت افزایی مقاومت در مسیر قوی شدن و همراهی سپاه با ملت فلسطین تا زوال و فروپاشی اسرائیل غاصب و نیز آزادی قدس شریف تاکید کرد.

اسماعیل هنیه، رئیس دفتر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز در این گفت‌وگوی تلفنی از مواضع قاطع و همراهی جمهوری اسلامی ایران با ملت فلسطین قدردانی و تشکر کرد.

هنیه پیروزی فلسطین را پیروزی امت اسلام و سرآغاز تحولات مثبت ارزیابی کرد و گفت: به طور قطع وضعیت رژیم صهیونیستی هرگز مانند گذشته نخواهد بود حتی اگر همه هم پیمانانش آنان را کمک و همراهی کنند.

زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی نیز در گفتگو با فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه مردم فلسطین همواره بر تحقق این پیروزی اطمینان داشته و در این راه ثابت قدم بوده اند گفت: جمهوری اسلامی ایران در همه میادین در کنار ما بوده است و در این پیروزی بزرگ ما را تأیید کرد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی با قدردانی از حمایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و پاسداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت و قدس شریف گفت: باید از تلاش‌های صورت گرفته در این پیروزی بزرگ بویژه مجاهدت‌های شهید حاج قاسم سلیمانی که دائماً در کنار ما بوده اند یاد کنیم، برادرانی که تمام تلاششان را در حمایت و تثبیت مستمر این پیروزی به کار بستند.

کد خبر 495293

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.