خفاش شب فردیس را می‌شناسید؟ + عکس

زنانی که در دام این خفاش شب پلید در فردیس کرج گرفتار شدند به پلیس مراجعه کنند.

به گزارش ایمنا، پلیس با انتشار عکس چهره باز خفاش شب فردیس از مردم خواست او را شناسایی کنند و چنانچه زنانی در دام این شیطان صفت گرفتار شدند اطلاع دهند.

دادستان عمومی و انقلاب فردیس از بازداشت فردی خبر داد که در پوشش مسافرکش اقدام به آزار جنسی بانوان در این شهرستان می‌کرد.

حسین ناصرخاکی گفت: با وصول برخی گزارش‌ها به دادستانی فردیس، مبنی بر آدم ربایی و مزاحمت برای بانوان و سرقت fi عنف و تهدید با چاقو توسط فردی در پوشش مسافرکش، دستور قضائی برای شناسایی و بازداشت متهم صادر شد که با اقدامات فنی و تعقیب مناسب، متهم با نام «س. م» دستگیر شد.

وی با بیان اینکه تاکنون سه نفر از شهروندان طرح شکایت کرده‌اند در خصوص روش این فرد که به «خفاش شب فردیس» معروف شده توضیح داد: این متهم، زنان جوان را به عنوان مسافرکش با خودروی «پراید مشکی» سوار می‌کرده و در حالی که تمام شیشه‌های خودرو پایین بوده پس از طی مسافتی، شیشه‌های دودی خودرو را بالا داده و با تغییر مسیر و آدم ربایی، در نقطه خلوتی توقف می‌کرده است.

خفاش شب فردیس را می‌شناسید؟ + عکس

خفاش شب فردیس را شناسایی کنید

وی افزود: با توجه به دستکاری درب خودرو امکان فرار برای بزه‌دیدگان میسر نبوده و متهم با تهدید از طریق چاقو، علاوه بر سرقت اموال آن‌ها، اقدام به تعدی جنسی نسبت به آنها می‌کرد.

ناصر خاکی با اشاره به اینکه این فرد پس از انجام نیت شیطانی خود، بزه‌دیدگان را رها می‌کرده، متذکر شد: در این باره تاکنون سه شاکی شناسایی شده‌اند اما با توجه به نوع ارتکاب بزه و ادله موجود امکان وجود سایر بزه‌دیدگان وجود دارد.

وی از صدور دستور قضائی برای انتشار عمومی تصویر متهم بر اساس ماده ۹۶ قانون آئین دادرسی کیفری خبر داد و گفت: افراد بزه‌دیده می‌توانند برای طرح شکایت با تضمین حفظ محرمانگی هویت آنها، به دادسرای عمومی و انقلاب فردیس مراجعه کنند.

منبع: رکنا

کد خبر 495272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.