بوستان بانوان شهر کوشک به‌زودی به بهره‌برداری می‌رسد

شهردار شهر کوشک از بهره برداری بوستان بانوان با هدف افزایش تعاملات اجتماعی زنان در جامعه و کاهش آسیب‌های اجتماعی خبر داد.

مجید قربانی رنانی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با اشاره به تلاش و پیگیرهای سازمان سیما، منظر و فضای سبز برای ایجاد مکانی مناسب برای استفاده اختصاصی بانوان اظهار کرد: به منظور رفع نیازهای فرهنگی و اجتماعی بانوان و کاهش آسیب‌های اجتماعی عملیات احداث بوستان بانوان در بلوار شهید مطهری با مساحتی افزون بر سه هزار مترمربع در حال تکمیل است.

وی با بیان اینکه نخستین بوستان بانوان شهر کوشک در بخش شمالی شهر قرار دارد، افزود: با توجه به ضرورت احداث مکانی برای تفریح و ورزش بانوان، پروژه احداث بوستان بانوان در دستور کار قرار گرفت که پس از بررسی‌های لازم یکی از بهترین زمین‌های شهر برای این پروژه اختصاص یافت که به زودی به بهره برداری می‌رسد.

شهردار شهر کوشک احداث بوستان بانوان را یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران شهر کوشک دانست و گفت: توسعه بوستان‌های بانوان، سلامت و بالندگی خانواده را رقم می‌زند و موجب افزایش تعاملات اجتماعی زنان در جامعه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: هدف از تأمین فضاهای ورزشی ویژه بانوان تقویت روحیه شادی و نشاط در بانوان، تأمین آرامش در نهاد مقدس خانواده، حفظ سلامت جسمی و روحی بانوان در محیطی امن است.

قربانی رنانی با اشاره به پیشرفت ۸۵ درصدی این پروژه تأکید کرد: تا کنون عملیات عمرانی این بوستان شامل محوطه‌سازی، جدول‌کشی، سنگ فرش، دیوارکشی، ایجاد سوئیت نگهبانی، ایجاد مسیر دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی، زیباسازی آلاچیق‌ها، نصب وسایل ورزشی و بدنسازی پارکی، مبلمان پارکی، رفع نقص شبکه آبرسانی و کاشت درخت، درختچه و چمن تکمیل شده است و پس از اتمام عملیات عمرانی، این بوستان به بهره‌برداری می‌رسد.

کد خبر 495262

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.