احتمال رگبار پراکنده و رعد و برق در مناطق شمالی/ هوا گرم‌تر می‌شود

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: ناپایداری‌های جوی تا سه روز آینده تداوم دارد و احتمال رگبارهای پراکنده و رعد و برق به ویژه در مناطق شمالی پیش‌بینی می‌شود و روند افزایشی دما تا آخر هفته ادامه دارد.

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً ناپایدار طی سه روز آینده در سطح استان، اظهار کرد: در این مدت آسمان بسیاری از مناطق استان قسمتی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با بیان این که دمای هوا تا پایان هفته روند افزایشی دارد، ادامه داد: امروز و فردا در برخی مناطق نیمه شمالی استان رگبار پراکنده و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود و روز چهارشنبه ورزش باد شدیدتر خواهد شد و احتمال گرد و خاک محلی در مناطق شرقی استان وجود دارد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این که دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین یک تا ۳ درجه افزایش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: خور و بیابانک با دمای ۳۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 494148

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.