لزوم همسان سازی حقوق پرسنل شهربان معبربان با هادیان شهر

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران به لزوم همسان سازی حقوق پرسنل شهربان معبربان با هادیان شهر بر اساس مصوبه شورای شهر تهران تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مجید فراهانی، در جلسه امروز (یکشنبه) شورای شهر تهران با بیان اینکه سال گذشته در هنگام بررسی بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران در خصوص همسان سازی حقوق پرسنل شهربان و معبربان پیشنهادی مطرح شد که در صحن شورا نیز به تصویب رسید گفت: متأسفانه بر اساس اخبار واصله تغییری در حقوق همکاران زحمتکش شهربان معبربان اعمال نشده و افزایش حقوق در حد مصوب وزارت کار بوده است.

وی ادامه داد: دورکاری، شیفت کاری و تعطیلی برای پرسنل شهربان حریم بان معبربان معنایی ندارد و در سخت‌ترین شرایط همچنان در حال خدمت رسانی به شهروندان هستند بنابراین ضروری است شرکت مذکور حق و حقوق همکاران شهربان و معبربان به شکل کامل بر اساس مصوبه شورا در خصوص همسان سازی با هادیان شهر پرداخت کند.

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران تاکید کرد: بر همین اساس در اجرای بند ۳ ماده ۸۰ قانون شوراهای اسلامی کشور در خصوص لزوم همسان سازی حقوق پرسنل شهربان معبربان با پرسنل هادیان شهر تذکر می‌دهم.

کد خبر 493932

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.