ادامه ناپایداری‌های بارشی در مناطق شرقی و شمالی استان اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: فردا در ساعات بعدازظهر احتمال بارش رگبارهای بهاری، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید تا شدید در نواحی شمال و شمال شرقی استان وجود دارد.

حجت الله علی‌عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به ادامه فعالیت امواج ناپایدار از روی استان، اظهار کرد: فرداد در ساعات بعدازظهر احتمال بارش رگبارهای موقتی، رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید در نواحی شمال و شمال شرقی استان وجود دارد.

وی با اشاره به تداوم جوی نسبتاً ناپایدار، ادامه داد: آسمان بسیاری از مناطق استان قسمتی ابری است و گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود و از شنبه ناپایداری‌ها در استان شدت خواهد یافت.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق تغییر محسوسی ندارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۳۱ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: کاشان و آران‌وبیدگل با دمای ۳۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.‌

کد خبر 491727

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.