آخرین وضعیت ترافیکی خیابان های کلانشهر اصفهان

تردد خودروها در هر دو مسیر بزرگراه شهید خرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی به علت وجود ترافیک به کندی صورت می گیرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا و بر اساس اعلام مرکز کنترل ترافیکی شهرداری اصفهان امروز -چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه- ساعت١٩ در هر دو مسیر خیابان کاوه، مسیر شمال به جنوب خیابان علامه مجلسی، مسیر شمال به جنوب خیابان هاتف، خیابان نشاط در مسیر شمال به جنوب، مسیر جنوب به شمال خیابان شمس آبادی، خیابان کمال اسماعیل در مسیر شرق به غرب، میدان آزادی، مسیر شرق به غرب خیابان سعادت آباد و مسیر جنوب به شمال خیابان چهارباغ بالا ترافیک سنگین است.

طبق اعلام مرکز کنترل ترافیکی شهرداری اصفهان از صبح امروز تاکنون بیش از ١٠ حادثه رانندگی ناشی از لغزندگی معابر، رعایت نکردن فاصله طولی و بی توجهی به جلو در این مرکز ثبت شده است.

ساعت ١٦ و ٥٠ دقیقه در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید آقا بابایی تصادف زنجیره‌ای رخ داد؛ ساعت ١٧ و ١٠ نیز در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهدای صفه تصادف چند وسیله‌ای اتفاق افتاد؛ همچنین ساعت ١٧و ٢٠ دقیقه در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهدای صفه تصادف زنجیره‌ای دیگری رخ داد و ساعت ١٧و ٤٠ دقیقه هم در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید میثمی (قبل از پل مفتح) تصادف زنجیره ١٠ وسیله‌ای را شاهد بودیم؛ ترافیک حاصل از همه حوادث ذکر شده سنگین گزارش شد.

کد خبر 490016

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.