ابایی از عذرخواهی در برابر مردم ندارم

شهردار تهران نوشت: ابایی از عذرخواهی بابت کاستی‌ها در برابر مردم نداشته‌ام و ندارم؛ ولی با مشاهده تحریف‌ها و تخریب‌های غیرتخصصی و غیرمنصفانه‌ای که با غفلت از عملکرد مجموعه خدوم شهرداری در بحبوحه تحریم و کرونا بنا بر مقاصد سیاسی انجام می‌شود؛ لازم می‌دانم نوعی دیگر از مردم عزیز عذرخواهی کنم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پیروز حناچی در صفحه توئیتر خود نوشت:

"ابایی از عذرخواهی بابت کاستی‌ها در برابر مردم نداشته‌ام و ندارم؛ ولی با مشاهده تحریف‌ها و تخریب‌های غیرتخصصی و غیرمنصفانه‌ای که با غفلت از عملکرد مجموعه خدوم شهرداری در بحبوحه تحریم و کرونا بنا بر مقاصد سیاسی انجام می‌شود؛ لازم می‌دانم نوعی دیگر از مردم عزیز عذرخواهی نمایم.

عذرخواهی می‌کنم که علی‌رغم همه‌ی اقدامات صورت گرفته نتوانستم همه‌ی دست‌اندازان به بیت‌المال را به‌دستان قانون بسپارم.

عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم شهر را به‌طور کامل از چنگال رانت‌خواران رها کنم و بیت‌المالی را که با راه‌های مختلف در اختیار افراد خاص بود از دستشان خارج کنم.

شهروندان شریف بدانند حرکتی را که در مبارزه با فساد، رانت و شهر فروشی و توسعه‌ی شفافیت آغاز کردیم هرگز با این هجمه‌ها و تخریب‌ها متوقف نخواهد شد و امیدوارم با حضور مردم و تأیید تداوم نگاه حاکمیت قانون، تعهد و تخصص و نه سرمایه‌داری در شهر، در برابر خداوند و آیندگان سربلند باشیم. "

ابایی از عذرخواهی در برابر مردم ندارمابایی از عذرخواهی در برابر مردم ندارمابایی از عذرخواهی در برابر مردم ندارم

کد خبر 489548

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.