آمار کرونا قزوین ۶ اردیبهشت؛ ۷ فوتی و ۱۴۶ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در این استان را تشریح کرد.

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _دوشنبه ششم اردیبهشت ماه ۱۴۰۰_ اظهار کرد: در این مدت زمان ۱۴۶ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی و ۶۰۹ مورد جدید قطعی و مشکوک مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سطح استان بستری شدند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۷ فوتی مبتلا به کرونا در استان قزوین گزارش شده و آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به هزار و ۵۳۰ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۱ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی ادامه داد: در وضعیت کنونی ۶۶۲ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان قزوین شناسایی و بستری شده‌اند که از این تعداد ۵۱ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ارداقیان گفت: تاکنون ۳۲ هزار و ۱۰۸ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین بستری شده‌اند.

کد خبر 489519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.