بررسی آخرین وضعیت واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از آغاز برگزاری سلسله نشست هایی برای جمع‌بندی آخرین وضعیت پروژه های باقیمانده پروژه های مسکن مهر در سراسر کشور در سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد.

به گزارش ایمنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، احمد اصغری مهرآبادی، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر از آغاز برگزاری سلسله نشست‌هایی برای جمع‌بندی آخرین وضعیت پروژه‌های باقیمانده پروژه‌های مسکن مهر در سراسر کشور در سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد و گفت: این سلسله نشست‌ها با پیگیری و بررسی مسائل و مشکلات پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر تهران آغاز شده و پس از آن به ترتیب روزانه در نشست‌های جداگانه با مدیران راه و شهرسازی استان‌ها به بررسی علل عدم اتمام تک تک پروژه‌ها در سایر استان‌ها پرداخته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از مجموع تعداد ۲۲۹ هزار و ۲۵۲ واحد مسکن مهر شهرهای جدید پرند، پردیس و هشتگرد در حدود ۱۶۱ هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شده و در ۶۷ هزار واحد باقی‌مانده که از میان این تعداد حدود ۴۷ هزار واحد نیمه تمام بدون مشکل داریم که باید تا پایان دولت دوازدهم به متقاضیان تحویل داده شود.

مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه عمده این واحدها در مراحل پایانی و نازک کاری هستند اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسات عملی کردن قولی است که برای اتمام مسکن مهر به مردم داده‌ایم.

کد خبر 489254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.