آمار کرونا کردستان ۴ اردیبهشت؛ ۹ فوتی و ۲۵۷ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۴ اردیبهشت ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ شنبه ۴ اردیبهشت ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۶۷۵ نفر مبتلای قطعی به بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۳۶۸ نفر در شهرستان سنندج، ۸۷ نفر در شهرستان سقز، ۶۴ نفر در شهرستان قروه، ۵۰ نفر در شهرستان بیجار، ۲۶ نفر در شهرستان کامیاران، ۱۳ نفر در شهرستان دیواندره، ۳۹ نفر در شهرستان بانه، ۳۲ نفر در شهرستان مریوان و سه نفر در شهرستان دهگلان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۷ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۷۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته ۹ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش شده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۲۰۲ نفر رسید.

وی خاطرنشان کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۷۷ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۶ نفر در شهرستان مریوان، ۲۱۶ نفر در شهرستان سقز، ۸۶ نفر در شهرستان قروه، ۵۵ نفر در شهرستان بیجار، ۷۲ نفر در شهرستان کامیاران، ۷۳ نفر در شهرستان دیواندره، ۹۵ نفر در شهرستان بانه، ۱۹ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 489018

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.