آمار کرونا قزوین ۳ اردیبهشت؛ ۱۲ فوتی و ۱۳۵ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در این استان را تشریح کرد.

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _جمعه ۳ اردیبهشت _ اظهار کرد: در این مدت زمان ۱۳۵ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده‌اند و ۷۳۴ مورد جدید قطعی و مشکوک مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سطح استان قزوین بستری شدند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲ فوتی مبتلا به کرونا در استان قزوین گزارش شده و آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون هزار و ۵۰۵ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۵ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

ارداقیان ادامه داد: در وضعیت کنونی ۶۷۶ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان قزوین شناسایی و بستری شده‌اند که از این تعداد ۴۵ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند. تاکنون ۳۱ هزار و ۷۰۸ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین بستری شده‌اند.

کد خبر 488797

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.