ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور تهران-فشم و جاده کندوان

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور تهران-فشم محدوده رودک، از ترافیک سنگین در محور تهران-امامزاده داوود محدوده سولقان خبر داد.

به گزارش ایمنا، علی اکبر آشوری در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، گفت: بر اساس اطلاعات بیش از ۸۰۰ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۲۳۰۰ دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها بر اساس آخرین اطلاعات حاصل از رصد ۲۳۱۱ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری نسبت به روز قبل ۳.۱ درصد افزایش دارد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶.۱ درصد، بیشترین تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

وی از بروز ترافیک سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل بیلقان تا ارنگه در حال حاضر خبر داد.

آشوری بیان کرد: در حال حاضر همچنین در مسیر رفت و برگشت آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت همچنین محورهای فیروزکوه، هراز و کندوان تردد روان است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها با اشاره به بروز ترافیک سنگین در محور تهران - فشم محدوده رودک، از ترافیک سنگین در محور تهران - امامزاده داوود محدوده سولقان خبر داد.

وی درباره وضعیت جوی جاده‌ها تصریح کرد: در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت در حال حاضر بارش پراکنده باران داریم و در و محورهای چالوس و هراز و آزادراه تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

آشوری از بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان‌های گیلان و مازندران خبر داد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه تهران-کرج با ۱۱۸ هزار تردد، آزادراه کرج-قزوین با ۱۰۸ هزار تردد و آزادراه ساوه-تهران با ۹۷ هزار تردد، ثبت شد.

وی گفت: در حال حاضر محور گنج نامه-تویسرکان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، محور پونل-خلخال، محور فرعی رویان - گلندرود و بلده واقع در استان مازندران و جاده شهداد-نهبندان، به دلیل کاهش ایمنی در مسیر، مسدود است.

آشوری اضافه کرد: همچنین محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر ۱۱۰ و محور خرم‌آباد-پلدختر، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

منبع: فارس

کد خبر 488785

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.