۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
کلید موفقیت استقلال از نظر AFC

کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از استقلال پرداخت و قائدی را کلید موفقیت خط حمله تیم ایرانی دانست.

به گزارش ایمنا، سایت AFC در گزارشی به ۵ نکته قابل توجه در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ پرداخت و یکی از نکات قابل توجه درخشش مهدی قائدی در ترکیب استقلال و کم اشتباه بودن شاگردان مجیدی تا پایان هفته دوم رقابت‌ها لیگ قهرمانان آسیا شد.

AFC همچنین عملکرد قائدی با اولونگا مهاجم الدحیل قطر را مقایسه کرد و دیدار فردا بین استقلال و الدحیل را جنگ این دو ستاره در خط حمله عنوان کرد.

سایت AFC در این زمینه نوشت: الدحیل با دو گل این رقابت‌ها را آغاز کرد. در بازی آخر با الاهلی هم اولونگا موفق به گلزنی شد ولی درخشش محمد العویس گلر الاهلی مانع از آن شد تا این ستاره بیشتر گل بزند. مایکل اولونگا که تازه به جمع الدحیل ملحق شده و آقای گل فصل ۲۰۲۰ لیگ ژاپن است به نظر خرید هوشمندانه ای بود. او در بازی آخر مقابل الاهلی ۱۲ بار به سوی دروازه رقیب شوت زد ولی یک بار موفق به گلزنی شد.

کلید موفقیت استقلال از نظر AFC

در این میان استقلال صدرنشین گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا است و عملکرد درخشان خط حمله اش باعث شده تا به بردهای پرگل برسد و به کم اشتباه ترین تیم رقابت‌ها تبدیل شود. کلید موفقیت استقلال در خط حمله مهدی قائدی است.

بازیکن ۲۲ ساله موفق شد در بازی با الاهلی ۲ گل به ثمر برساند و ۵ بار موقعیت گلزنی ساخت. او در بازی الشرطه گل اول تیمش را ساخت تا نادری به ثمر برساند. این پدیده استقلال استعداد خود را در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ ثابت کرده و در رقابت‌های امسال وضعیتش بهتر شده است.

۲ امتیاز فاصله الدحیل با استقلال در گروه سوم است. تیم قطری در این بازی محکوم به نباختن است. در این بازی همه منتظر درخشش اولونگا و قائدی در این بازی هستند.

کد خبر 488247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.