آمار کرونا کاشان ۳۱ فروردین؛ دو فوتی و ۶۳ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۵۲ نفر اهل کاشان هستند و دو مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۵۷ هزار و ۹۵۸ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۹ هزار و ۸۸۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۶۳ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۵۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۵ نفر اهل توابع منطقه کاشان و ۵۲ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۸۹ سال و حداقل سن بستری ۱۶ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل شش بیمار جدید بستری شده اند.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۳۲۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۲۹۰ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۳۶ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۴۷ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: دو مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۲۹۴ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۹ هزار و ۷۷۳ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 488223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.