آمار کرونا کرمانشاه ۳۱ فروردین؛ ۶ فوتی و ۵۲۹ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبودیافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونای ۳۱ فروردین ماه این استان را تشریح کرد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _‌سه‌شنبه ۳۱ فروردین‌ماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۸۴۰ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی با بیان این که در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲۹ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمانشاه شناسایی شده‌اند، افزود: از این تعداد ۴۳۱ مورد جزو بیماران تست مثبت سرپایی و ۹۸ مورد جزو بیماران تست مثبت بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان این که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۸۹ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری شده‌اند، ادامه داد: در این مدت زمان ۱۷۸ بیمار با علائم کرونا با بهبودی حال عمومی از بیمارستان‌های سطح استان کرمانشاه ترخیص شده‌اند.

محمدی با بیان این که در ۲۴ ساعت گذشته ۶ مورد فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه گزارش شده است، گفت: مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه در شمار هزار و ۶۱۰ نفر رسیده است.

کد خبر 488198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.