۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۸
۲۷ باشگاه ورزشی پلمب شد

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به تشدید بازرسی از باشگاه ها و اماکن ورزشی سراسر کشور همزمان با شکل گیری موج چهارم پاندمی کرونا، گفت: در این راستا ۲۷ باشگاه ورزشی به دلیل تخلف و رعایت نکردن دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا پلمب شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، اشکان اردیبهشت، اظهار کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی با کمک بازوان اجرایی خود یعنی هیأت‌های استانی پزشکی ورزشی و با هماهنگی ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها همچنان پروسه نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی را با جدیت پیگیری می‌کند. با شکل گیری موج چهارم کرونا و پیرو دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا بازرسی‌ها را تشدید کردیم و در شهرهای قرمز و نارنجی که باشگاه‌های ورزشی باید تعطیل باشند، با همه توان همکارانمان در جهت اجرای این مهم تلاش می‌کنند.

دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی با تاکید بر اینکه قطع زنجیره انتقال کرونا مستلزم رعایت پروتکل‌های بهداشتی توسط همه مردم است، ادامه داد: بدیهی است که ستاد مقابله با کرونا در ورزش تا سرحد توان در جهت قطع این زنجیره تلاش می‌کند و همکاران ما در کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی همزمان با موج چهارم کرونا بیش از ۶۰۰ بازرسی انجام داده اند که این مهم پس از هماهنگی با ادارات کل ورزش و جوانان به پلمپ ۲۷ باشگاه منجر شده است.

دکتر اردیبهشت خاطرنشان کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی به منظور دریافت شکایات و گزارشات مردمی سامانه‌ای را به نشانی https://nezarat.ifsm.ir ایجاد کرده است تا امکان نظارت عمومی بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی فراهم باشد لذا از هموطنان عزیز درخواست داریم چنانچه شکایتی در این زمینه دارند در سامانه فوق ثبت نمایند تا در اسرع وقت رسیدگی صورت گیرد.

کد خبر 488137

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.