توزیع ۲۰۰ بسته معیشتی و یک هزار پرس غذای گرم در ماه مبارک رمضان

قائم مقام مؤسسه خیریه امام حسین (ع) گفت: ۲۰۰ بسته معیشتی و یک هزار پرس غذای گرم با همت خیران این مؤسسه خیریه بین نیازمندان اصفهان توزیع می‌شود.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی خیریه امام حسین (ع)، مهدی رقایی، با اشاره به برنامه‌های این مؤسسه خیریه در این ایام، اظهار کرد: با توجه به شیوع کرونا روند ارائه خدمات به مددجویان همواره به صورت غیرحضوری است و این افراد می‌توانند به راحتی با ورود به سایت این خیریه نسبت به اعلام درخواست خود در بخش "پذیرش" اقدام کنند.

وی با بیان اینکه استفاده از کد دستوری #۱۳۶۱*۶۶۵۵* نیز از دیگر راه‌های ارتباطی مددجویان و خیران با موسسه خیریه امام حسین (ع) است، تصریح کرد: امکان پذیرش حضوری مددجویان را نداریم و درخواست داریم از هر گونه حضور در موسسه خودداری کنند.

قائم مقام مؤسسه خیریه امام حسین (ع) همچنین به تامین بسته‌های معیشتی برای کمک به نیازمندان در ایام ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: از محل کمک خیران ۲۰۰ بسته معیشتی در این زمینه تهیه شده است.

وی با بیان اینکه این بسته‌ها شامل اقلام لبنیاتی، حبوبات، مواد پروتئینی، روغن و برنج است، تصریح کرد: ارزش ریالی هر بسته کمک معیشتی ۴۰۰ هزار تومان است و در مجموع ۸۰ میلیون تومان به این امر اختصاص یافته است.

رقایی همچنین به توزیع غذای گرم برای نیازمندان شهر اصفهان در این ایام اشاره کرد و گفت: برای این امر نیز با هزینه ۴۰ میلیون تومانی با کمک خیران و پرسنل خیریه یک هزار پرس انوع آش و حلیم به نیازمندان هدیه می‌شود.

کد خبر 488119

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.