تولید سریال تلویزیونی «چسب زخم» کلید خورد

سریال تلویزیونی «چسب زخم» به کارگردانی سیدحامد تهرانی علوی در تهران کلید خورد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی این فیلم، سریال تلویزیونی «چسب زخم» به کارگردانی سیدحامد تهرانی علوی و تهیه کنندگی روشان امیری به نویسندگی سمیرا مختاری و عاطفه نفری است که فصل اول این سریال در ۱۵ قسمت ساخته می‌شود.

«چسب زخم» داستان زندگی زنی است به نام هما که به عنوان کمک بهیار در بیمارستانی مشغول به کار است. حادثه‌ای زندگی هما را دستخوش تغییراتی می‌کند. هما برای رفع مشکلات خود، به عنوان تمیزکار به کار در شرکتی خدماتی روی می‌آورد. در هر خانه با داستان زندگی افرادی رو به رو می‌شویم که هما را با چالش‌های جدیدی روبرو می‌کند.

ساناز سماواتی، اتابک نادری، سیاوش مفیدی، شهرزاد عبدالمجید، سوسن پرور، مینا نوروزی، حسین یار یار، فرهاد بشارتی، فاطمه شکری، ارسطو خوش رزم، وحید شیخ زاده، با معرفی نرگس موسوی زاده، محمد علیزاده، پریسا پور مشکی، فاطمه فامیل دوست، با بازیگر خردسال محمد مهدی تقی زاده، آراد امیری و ابوالفضل معصومی از جمله بازیگران این سریال هستند.

«چسب زخم» دومین همکاری روشان امیری با حامد تهرانی بعد از سریال «خونه یکی» است که پس از به اتمام رسیدن فصل اول «چسب زخم» فصل دوم سریال با وقفه‌ای کوتاه ادامه خواهد یافت.

دیگر عوامل این سریال: مدیر تولید: محمد جواد سیانکی، مدیر فیلم برداری: رسول خدابنده لو، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: مجتبی طاهرخانی، منشی صحنه: الهام اصغری طراح صحنه و لباس: روشان امیری، مدیر صدابرداری: عباس ایمانی، طراح گریم: بهاره برازمند، مدیر تدارکات: محمدعلی گلی و عکاس: زهرا اصغری است.

کد خبر 487983

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.